Hagi ile Alexi kıyaslamak?

Uzun yıllardır Hagi ile Alex karşılaştırıldı tabi sadece FB liler tarafından. Bu tartışma bana okadar saçma geliyorki Hagi denen adam dünyanın en iyi iki futbolcusundan biri olan Maradona ile yabancılar tarafından youtubede Hagi vs Maradona başlığı altında paylaşılıp yabancılar tarafından uzun yorumlar yapılıyorsa tartışma aslında burada biter ama ben anlatayım Hagi Romanya milli takımında bir efsane olmuştur Dünya kupalarında şov yapmış ve Karpatların Maradonası lakabı takılmıştır. Koca Maradona bile geçtiğimiz günlerde Haginin futbolunu özledim demiştir. Dünyanın en büyük yıldızları sayılırken Hagi ismi illaki geçer. Haginin ismi Alex değil Zidane falan gibi isimlerin karşısına konur. Real Madrid ve Barcelona gibi takımlarda oynamıştır. Galatasaraya 30 lu yaşlarda gelmesine rağmen Türk liginin tozunu atmış ve ligimize gelmiş en iyi yabancı oyuncu lakabını almıştır. Gs 4 sene üst üste şampiyon olmuş Türkiye ve Cumhurbaşkanlığı kupalarını almış uefa ve süper kupayı almış ve bunun baş mimarıda Hagidir. Alex ise hayatında Brezilya takımlarından başka hiçbir takım görmeyip Fenere gelmiş 9 senede 3 şampiyonluk almıştır. Birde çeyrek final ve Türkiye Kupası. Hemde 20 li yaşlarda. Hagi ise o zamanlar Real Barça da oynuyor. Tamam Alex iyi bir oyuncu ama Hagi isminin yanına Alex ismi koymak Hagiye hakaret olur. Hagi dünya starıdır. Alex bırak Hagiyi Sergen Yalçın ile bile kapışamaz. HAGİ sağ ayağına destan yazılır ve sonuna eklenir o bir solaktı. I love you Hagi özledik.

Güncellemeler:
Güncell

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Ne güzel demişsin. Katılıyorum. :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dediklerinde sonuna kadar haklısın. Zaten hagiyle alexi kıyaslayanlar sadece boş teneke fenerlilerdir.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu tartışmayı açan medyaydı Fenerbahçe taraftarları değil. onun üzerine gs taraftarı kendi kendilerine yükseldi.

0|0
    0|0
  • Alex dediğin adam, her sene liginde asist veya gol kralı olan, yeri geldiğinde asıl kupa olan cl'de asist kralı olan, yedi iklimi cihanın karşısında olan takımını en zor zamanında bırakmayan, "brezilyalı olarak doğdum, yarı türk olarak öleceğim" diyen güzel devirlerin topçusudur.

0|0
    0|0
    • Evet iyi bir oyuncu ama asla bir dünya starı değil tanınmıyor bile Hagi desen dünya efsanelerinden birisi Sergen Yalçın biraz çalışkan ve efendi olsa Alex i yetenek olarak 3 e katlardı

Yükleniyor...