Ssk nın para yatırıldıgına nasıl bakabılırım

sıgorta paramın yatırıldıgına nasıl bakabılırım pırımıne felan yardımcı olur musunz

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Hzmet dokumu ssk yaz arattır cıkar

0|0
    0|0
  • tc ile ssk sorgulama yaz cıkan sayfada mavi yazılı hizmet dökümü yazıyor orayı tıkla baska sayfa acılır bilgileri doldur...cıkar...yanlız mesala ocak ayınınki subatın 23 de belli olur.cünkü primler 23 de yatırılıyor..sayfada tescil kaydı tespiti yazar tıkla seceneklerde 4a olanı tıkla bilgilerin cıkar en alta aktif yazarsa tamamdır sorun yok...saygılarla

0|0
    0|0
  • artık e-devlet şifresi olmadan bakılıyor. netten sgk diye girersen sonrasında sana yol gösteriyolar.anlarsın zaten. hizmet dökümüne tıklarsan çıkan sayfada nüfusunla ilgili bilgiler istiyor yaz sonucu gör..

1|0
    0|0
  • burda önemli olan senin ssk priminin yatırılması değil, primlerinin ssk ya bildirilmesidir. onuda e devletten görebilirsin .

primlerin yatması yada yatmaması işverenin sorumluluğundadır. yatırmaz ise cezasını o çeker sen etkilenmezsin , prim ve gün sayın her ay bildirildiği için seni ekilemez

0|0
    0|0
  • hizmet dökünümden pirim gününe baka bilirsin

0|0
    0|0
  • google amcaya: sgk hizmet dökümü yaz ilk gelen linke tıkla ekrandaki bilgilerle girdin mi,sağ üstte açık mavi renkli yazılardan hizmet dökümü yerine tıkla.

0|0
    0|0
  • ya e-devlet şifresi almalısın yada çalıştığın yerin muhesebecisinden aylık dökümünü isteyeceksin

0|0
    0|0
  • e-devlet şifresi olmadan bakamazsın.Ptt ye git ve 1 liraya şifreni al.Ondan sonra istediğini yaparsın.

0|0
    0|0
  • link

kolay yolu bu

ikinci yol e-devlet şifresi ile

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • google de arat bulursun eskisi gibi değil artık rahat bakılabiliyor

0|0
    0|0
  • 170 i ara

0|0
    0|0
  • e - devlet şifren varsa onunla bakabilirsin. yoksa tc ni gönderirsende bakarım.

0|0
    0|0
  • ptt ye git e devlet şifresi al

0|0
    0|0
    • devlet şifresi mi kaldı arkadaş

• Cevaplara yazdım orada takılı kalma milletin cevaplarına bakarsan grürsün.Yazıp geçmekle olmaz.Birşeyler öğrenmek istiyorsan diğerlerinini cevaplarına da bak. Aşağıya yazdım, iyi öğrenmeler.

• Görmedim ki ama :D bilinçlendirdiğin için teşekkür ederim :) çok fevrisin sadece erkeklerin cevaplarına bakmak gibi bir ahmaklık yaptım ve çok güzel ezdin bravo ;)

• ya pttden sifre alacaksin yada sgkya gideceksin

0|0
    0|0
  • e-devlet şifresi alacaksın önce ptt den sonra nette bulabilirsin

0|0
    0|0
  • turkiye.gov.tr den bakabilirsin ancak öncelikle merkez ptt den şifre alman gerekli.

0|0
    0|0
  • ssk.gov.tr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Herkes şifre demiş te ne şifresi ya onlar kalkalı aylar oldu..Gerek yok devlet şifrene.

Google'ye tc ile ssk hizmet dokumu sorgulama yaz.Ekran çıkacak, doğum yerini cilt numaranı tcni soruyor.Açılınca solda şıklarda hizmet dökümü A'ya tıkla görürsün.

0|1
    0|0
Yükleniyor...