Tarihi gün bugün. Bugün Galatasaray'ın günü. Maç için ne düşünüyorsunuz ?

Tam 1.5 aydır bu maçla yatıp bu maçla kalkıyoruz ve sonunda beklediğimiz maç geldi ve çattı. 21.45 te TT Arena'a bir bütün olacağız tek bir vücut olacağız. En ateşli taraftarlar arasında olan Galatasaray taraftarına yakışır bir şekilde takmımızı destekleyeceğiz. Maçla ilgili hislerinizi alabilir miyim sevgili KS üyecikleri :)

0|0
8|23

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Bu yıl Galatasarayın ligde zayıf takımlara karşı kötü oynadığı oldu ama şampiyonlar liginde ve derby maçlarda kötü oynadığı hiç olmadı.Bu maçta Galatasarayımızın çok iyi oynayacağına eminim.İnşallah futbol şansıda bizden yana olur ve M.United maçındaki gibi bir hakem olmazsa çarpıcı bir galibiyet alırız diye düşünüyorum.Ama sonuç ne olursa olsun Galatasaray bizim canımızdır.Almanyadaki rövanştada favori biz olacağız

0|1
    1|0
  • Bugün günlerden GALATASARAY ..Yok böyle heyecan.. ;) Uyku tutmadı gece.. Ölürüm heralde maç saatine kadar.. :D

0|1
    0|0
  • Playcan, o değilde biliyorsun Fanatik Gs'liyim ve bugun kırmızı giydim :]] Tesadüf tabi ama.

Kızacağın birşey yaptım. Schalke'ye misli basıyorum kjsdbfkdsgbjsdbgfdsjgbdfgkjdfkgl

1|0
    0|0
  • :D ne düşüneceğiz yenicez onlar avuçlarını yalayarak evlerine dönücez bizde marşlarla :)

1|0
    0|1
  • Ra ra re re Gs gs... D

2|0
    0|1
  • Yarına artık ses mes kalmaz :S

0|0
    0|0
  • Kazancaz eminim ama lig tv yok nerden izliycem ben :(

1|0
    0|0
    • dsmart ta :)

• valla esim yurtdısında olmasaydı stadda olacaktım ama malesef bilet yandı bu seferlik :)

• birine hediye et yanmasın

• DS kazanir bence ... ama fark olabilirse orda rahat eder..

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 22

• Tribün yıkılır, kareo süper olur, takım iyi oynarsa kulaklar sağır olur. Sonu da GOL olur :)

Baskılı oynarsak, takım savunmamız Manchester maçındaki gibi çalışırsa yeneriz, İstanbul'daki Braga maçındaki gibi oynarsak maalesef bol gollü beraberlik ya da mağlubiyet kaçınılmaz olur.

Aslanlar kalbimiz sizinle sadece SALDIRIN..

2|1
    0|1
  • rakip zayıf.gs turu geçecek sonucu alır

0|0
    0|0
  • 10 atıcaksınız 10:)

0|0
    0|0
  • ugurlar olsun puanları hanemize yazdıralım gönülüm bir fenerli olarak galatasarayın yanında sonuna kadar her ne kadar rakip olsak da ülke puanı için vur aslanım vur diyorum

1|1
    0|0
  • Yahu niye abartıyorsunuz? Altı üstü eleme turu. Sanki şampiyonlar ligi finali oynayacaksınız. Tamam Beşiktaşlıyım bu akşam Galatasaray' ı tutuyorum ama böyle şeyleri görünce soğuyorum arkadaş.

1|0
    0|1
  • Galatasaray burada kazanır ancak orada yapacağı maçtan hiç umudum yok açık konuşmak gerekirse. Bana Gs elenecek gibi geliyor k.bakmayın arkadaşlar.

0|0
    0|0
  • içim kıpır kıpır desem yeridir herşey sanki sarı kırmızı

1|0
    0|0
  • galatasarayın işi çok zor

0|0
    0|0
  • dakikalar saatler geçmiyor. Bana sorulan her soruya Drogba diyesim geliyor. Program hata verince Gol attık zannediyorum içim kıpır kıpır noolcak böyle yaw :( Yenmemiz şart :)

0|0
    0|1
  • valla akşam staddayım hislerimi orda dile getircem =)

0|0
    0|0
  • Allah yardımcıları olsun.

1|0
    0|0
  • alt biter bu maç

0|0
    0|0
  • bi yerlerden izleyebilsek bari maçı ya..2 1 yada 3 1 yenecez inş.

1|0
    0|0
  • başarılar

0|0
    0|0
  • Şahsen ben Barca-Milan maçını iple çekiyorum.G.Saray-Schalke maçı çok umrumda değil :) G.Saray 2-2 berabere kalır.

0|0
    2|1
  • alıcaz inşallah:)

0|0
    0|0
  • Bir fenerbahçeli olarak galatasarın kazanmasını ısterım kardeşim

0|0
    0|0
  • Allah razı olsun biri maçın saat kaçta olduğunu söylemiş.

0|0
    0|0
  • 3-0 bitecek gibime geliyor.

goller: burak(2), drogba

0|0
    0|0
  • Kesinlikle almamiz lazim yoksa gitti paralar :)

justuntv yazin googleye izleyebilirsiniz

0|0
    0|0
  • gurp olarak maçtayız...

sen pegasustaydın dimi..?

0|0
    0|0
  • kazanırız inşallah. keşke star verseydi maçı

0|0
    0|1
Yükleniyor...