2 Nísan'da Antalya'da tatıl yapmak nasıl olur?

2 Nısan'da Antalya Lara'ya otele gelıyoruz. 10 gun kalıcaz. Denıze/havuza gırılır mı? Gırenler var mı? Havalar nasıl olur tahmınen ? Antalya sehır merkezıne yakın gıdebılecegım gezebılecegım yerler onerırsenız de sevınırım, tesekkurler.. Daha once antalyaya sadece temmuz agustos aylarında geldım. Nısanda nasıl olur hıc bır fıkrım yok. Bu yuzden cevaplarınızı beklıyorum.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• ben alanyada yasıyorum evet otelelrin kapalı ısıtmalı havuzu var denize dersen ben girebiliyorum hersabah ama sen girebilirmisin onu bilemem

0|0
    0|0
    • Bende girerimyuzmeyi anadoluda buz gibi kaynak sularinda ogrendim ben soguk islemez bana :) ama oglen sicagi daha iyi olmaz mi ?

• sen gel ben sana yardımcı olurum antalyada :) nisanda kıro tayfasından başka kimse denize, havuza girmez. birde yabancılar girer onlara soğuk gelmez zaten su. hangi otele geliyorsun.

0|0
    0|0
    • Miracle resort hotel.. Aslinda soguga bende aliskinim bende girebilirimm ama bilmiyorum :D

• şehir merkezine ya arabayla yada taksiyle gidebilirsin. sevgilinin yok mu arabası

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...