Eski sevgilimin yüzsüzlüğü !

en son ihanet etmişti bana telinde mesajlar yakalamıştım daha sonra terkettim zaten v.s bi çok şey olmuştu..yaşadıgımız aşk tutku sınır tanımamıştı üstelik onunla ilk birlikte oldugum iki gün sonrasında ögrendim igrençligini tamam duygusal bi aldatma degil ama gurur işte terketmekten başka yapıcak bişeyim yok en son dogum günümü ardından 3 ay sonra ise mesaj attı nasılsın diye tabikide cevap vermedim bi mesajı bile haketmiyor şimdide instagramdan istek göndermiş yüzsüzlüğün bu kadarı artıkkkk ! naoıyım ben bu adamı cevap vermemeye devammı ediyim yoksa agzının payını veriyim uzasınmı ? birde hala deliler gibi aşıgım ama oluru yok bu ilişkinin herşeyi mahvetti !

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Cevap verme,sohnete meyil verirsin.hic yokmus gibi davran.eger hersey kesin bitti diyorsan

0|0
    0|0
  • böyle olmak lazım işte ilişkilerde, imreniyorum böyle arkadaşlara.

ver ver cevap ver...

0|0
    0|0
    • cevap ver kısmını ciddi bi şekildemi yoksa dalga geçercesinemi cevapladın anlayamadım

• insanlar neler yaşıyoo sen neler düşünuyosun bi sanş vermene bağlı herşey zaten bişeyleri yaşamışsınn onunla kaybedicek ne varkiii ... bir gün bile mutlu olmaya değer ;)

0|0
    0|0
  • verme cevap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hıc umursama sallama

0|0
    0|0
  • Aylar sonra eski sevgilinizden gelen,Nasılsın? Mesajıyla umutlanmayın Çünkü Her katil merak eder vurduğu kişinin ölüp ölmediğini..

0|0
    0|0
  • sakın cevap verme. yüzsüz insanlardan kork kızım her zman. çckü unutmaki bu yüzsüzlük sadece sana değildir belkide çevresindede öyledir. ki mutlaka öyledir. ben her zman erkeğin yüzsüzünden korkarım gurur olmalı . gurursuz bir hiçmiş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...