Eski kocamla yeniden

eşimle 3 yıl önce boşandık o geçen yıl evlendi ben bekarım yaklaşık 6 aydır telefonla arıyor konuşuyoruz onu çok seviyorum unutamıyorum eşide farkında bu durumun ne yapmalıyım

benimle birlikte olmak istiyor ona hayır diyemiyorum ertliyorum zaman istiyorum ne yapmalıyım

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Ya şimdi yaklasımın Doğru gelkmeye Bilirde.. Senden Ayrıldı bşka Kadına(şimdiki eşi) gittii.. Şimdi? Yine Evli Gene Başka kadına gidiyo(Sana)..

Ya bu olay Kısır Döngü olur.. Yada bildiğin Çoklu eş durumu..

işin espiri kısmını bırakırsak bir kenara..

Erkekteki Çok eşlilik pisikolojisi.. Arı, Bal ve çiçek psikolojisi diyebilirz.. genelleme Yapmak nekadar doğru Bilmiyorumda..

İstinalar Erkeklerin Damga Yemesini değişritmiyor..

hayat Senin Hayatın..mantıklı Düşün.. neyaparsan yap Her türlü haklı Olacaksın.. Ama onun Seni kullanmasına müsade etme derim..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Eşi sanırım akıllı degil. Eşi durumun farkında ve seninle birlikte olma istegi nedir? Sevseydin boşanmazdınız di mi. 3 yıldır yalnızsın sanırım. Ama o evlendi. Böyle birşey olamaz.

0|0
    0|0
  • harbi çok gülüyorum ben burda ya.Gülmek için her gün bi kere cinsellik katagorisine bakmak yetiyor.

Neyse sana gelince?Siz olgunlaşmamamışsınız daha lan ayrıldı senden attı seni bi kenera şimdi de arzulayacağı tuttu.Sende akıl olsa neyse ya.Hayat senin illa bir tavsiye istiyosan adam threesome yapmak istiyor heralde.Öz saygın hiç mi yok senin?

0|0
    0|0
  • Neden boşandınız, ne diye evlendi o halde, ciddi eşeklik etmişsiniz.

0|0
    0|0
  • Siz evliyken, aynı şeyi yapsaydı, ne düşünürdünüz ne hissederdiniz?

Eski kocanın metresi olmak da başka bir fantazi...

0|0
    0|0
    • biz evliyken şu anki eşiyle birlikte oldu onu seviyorum ama birlikte olmam bir daha beni üzmesine izin vermem

• yapma sakın madem seviyordun niye ayrıldın bundan sonra birlik olamazsınız karşıdaki kadının gururunu düşünmen lazım yazık değilmi kendini onun yerine koy. sana böyle bişey yapsalar kabul edermisin. sevgini göm kalbine bir daha görüşme sana düşen bu...

0|0
    0|0
  • ya ben bu karısını boşayan erkeklere inanamıyorum!bi aralar koynunda yatan karıyı başkasının koynunda nasıl düşünüyorlar?o yüzden sevdin mi b ikere seviceksin!ben kız arkadaşımı bile erkek arkadaşlarımla tokalaştırmam...o kadar kıskancım yani..

0|1
    0|0
  • bir uzmanla görüşün. bu kadar karmakarışık bir şeyin içinden tek başınıza çıkamazsınız.

0|0
    0|0
    • kesinlikle haklısın

• karmaşa o beyinsiz adamda ben bu sorunu yendim kiminle birlikteyse o düşünsün çok şükür kurtulmuşum ihanet adamın karakteri ya

• görüşmeyi kes ve bir hayat çiz kendine. ya da o boşansın tekrar evlenin. saçmalık yapmayın. biraz ahlak ya.

0|0
    0|0
  • aklını başına topla iyiydiniz neden boşandınız yuva yıkanın yuvası olmaz sende kendine göre bir adam bul evlen yada illada biriyle birlikte olacaksan kendine başka bir sevgili bul sakın yaklaşma konuşma arama sonuç üçünüz içinde kötü olur...

0|0
    0|0
    • şimdiki eşi yuvamızı yıktı onu seviyorum ama birlikte olmam kesinlikle

• seviyordun neden boşandın. sen duramazsın gidersin ona sonrada işin nereye varacağı belli omaz

• Yanlış bir şeyler yapmayın başkalarının hüzünü sizin mutluluğunuz olmasın eşin bu durumda çok kötü biri yazık

0|0
    0|0
  • ayrıldıktan sonra baya zamanınız olmuş barışmak için birinizin evlenmesi mi gerekiyordu. eşine yazık değil mi

0|0
    0|0
  • Peki şimdiki eşi ne olacak ?

0|0
    0|0
  • zor bir durum :))

0|0
    0|0
  • Bence hayır demesini bilmelisin başkalarıyle ihtiyaçlarını gider sende

0|0
    0|0
  • kırma adamı

0|0
    0|0
  • Yazık değilmi o eşi olan kadına ?

niye bu kadar düşüncesizsiniz ?

0|0
    0|0
    • şimdiki eşi yüzünden ayrıldık yanlış anladınız beni onu seviyorum ama birlişkte diğilim olmamda

Kızlar Ne Diyor 3

• Yasına baktım 24 yazıyo.Eğer doğruysa 3 önce 21 din ve kimbilir kaç yasında evlendin. Eee esinde senden 2-4 yas büyük olsa o da genç.

Sonuç siz daha olgunlasmamıssınız.Evliliğin nasıl bisey oluğuyla ilgili bi fikriniz yok. Yazık size de yeni ese de ne diyim.

0|0
    0|0
  • Peki yeni eş ne olucak

0|1
    0|0
  • Heyecan mı arıyor derdi ne? Bitmiş sen de karşı koy bu kadar güçsüz olma.Ulaşamamasını sağla sana.

0|1
    0|0
Yükleniyor...