Başkan terim hoca hamza modeli nasıl?

önümüzdeki on sene içinde başkan olarak imparator terim hoca olarak hamza hamzaoğlu modeli hakkında ne düşünürsünüz?
elbet bu aciz yönetici bozuntuları defolcak ve takım layık olduğu şekilde yönetilicektir.
benim düşündüğüm bu modele bakışınız nasıl olur?
2000 ruhu gelebilir mi? ligi avrupayı ve milli takımı enaz on sene götürcek kadro kurulmaz mı?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Açıkçası zor... Fatih Terim döneminde bile yönetimin büyük sorunları vardı, 2000 döneminde bile sorunlar vardı da; Allah yardım etti hocaya da istediklerini gerçekleştirebildiler. Türkiye'deki başkanların kaprislerini gördükçe, taraftarların sabırsızlığına şahit oldukça, bu kadar anlayışsız insanları gördükçe diyorum ki nasıl olacak da ilerleme kaydedeceğiz... Oyuncular teknik direktörün gitmesine nasıl sebebiyet verebilir? Başkanlar ilk 11i nasıl belirleyip teknik patrona gönderebilir? Bunlar geri kalmışlık belirtisidir. Keşke birşeyler daha farklı olabilse. Ben Fenerbahçeliyim, ama emin ol Galatasaray'ın da çok iyi durumlara gelmesini canı yürekten dilerim. İyi olsun ki rekabet olsun, benim takımım da iyi olsun sizin ki de iyi olsun... Bak Trabzona neler oldu, yazıktır ya, Şota'ya çok büyük ayıp etti başkanları; o adamı nasıl hala orada tutuyorlar başkan diye valla benim aklım şaştı...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Floryadan petrol çıksa yine Hamza Hamzaoğlu denge diyip doğru düzgün oyuncu aldırmaz üstüne Sabri ve Umuta yeni sözleşme yapar.
    Fatih Terim'e gelince kendisi önemli bir isim ama onun hedefi daha yükseklerde, zaten hedefleri yüksek olduğu için bir telefonla bizi satıp gitti.

1|1
    0|0
    • yanılıyosun. onca borç harç varken içten içe kulübün kasasını boşaltırlarken bide avrupa tehdidi varken adam onu istiyorum bunu istiyorum diyemez mecbur denge diyo eldekileri küstürmemek için. sen adama bütçe verdinde düzgün adam almadı mı? imparator bizi satmadı orda tulun ince ince aysalı doldurup nifak soktu. terim nelere göğüs gerdi ne sorunları tek başına çözdü

• Onca borç varken Sabriye %100 zam yapıp İngiltere'de maaş alamayan Jem Karacana 700 bin Euro +imza parası vermeye gerek varmıydı. Biz gidin illaki 3 tane yıldız alın demedik sezon başında bonservisi elinde olanlar onlarca oyuncu vardı ama Hamza hepsini istemedi.
      Gelelim Fatih Terime. Fatih Terim değilmiydi Galatasarayın başındayken Demiörene demediğini bırakmayan? Fatih Terim değilmiydi ben bu adamlarla hayatımın sonuna kadar savaşacağım diyen? Ne olduda birden bu adamlarla kader arkadaşı olacak kadar aile dostu olacak kadar yakınlaştı? Tabi Başbakandab telefon geldi tonlarca para geldi
      Sneijderi istemeyende Fatih Terimdir Musleraya burun kıvıranda Fatih Terimdir, kimler geldi geçti ama biz hala bu iki oyuncu sayesinde kükrüyoruz.

• İyi diyorsun da herkesin uzmanlık alanı farklı hocalık başka başkanlık başka Fatih Terim teknik direktör olarak çok iyi ama Başkanlık başka birşey

0|1
    0|0
  • Futbol katılı bir adamın başkan oluşu hiç kulağa hoş gelmıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...