Kadınların birisiyle ilişkisi varken başka erkeğe gitme sebebi nedir?

Yada başka bir erkeğe ihtiyaç duyma sebebi diyelim ki 3yıldır monoton bir ilişkinz var ve günde 2sefrr konuşmanıza hayatınızı paylaşmanıza rağmen ilgi eksikliği ve düşünülmedğinizi hissetmek ince düşünce evlilikler bile şu monotonlaşmış hayatta ilgisizlikdn bitebiliyor sizce kadının gitmesi bu yüzden normal midir? Yoksa ben hatMi yaptım :(

Güncellemeler:
Adamla. Ayrildim ve aldatma soz konusu digil.. o varken sıkıldm bn bundan ilgisizlik dusuncesizlik hepsi ustuste fakat 3 sene dilekolay unutulmuyor.

Ayrica terbiyeli olun lutfen ilginiz icin cok tesekkur ediyorum gercekten cok tesekkur ederim :)

0|0
9|24

En İyi Kız Görüşü

• İlgisizlik bence ilişkilerdeki en büyük sorun.Sadece şeklen yanında olması yeterli değildir bir erkeğin manen de kadın yalnız olmadığını,sevildiğini,önemsendiğini,güzel bulunduğunu,değerli olduğunu hissetmek ister.Alışkanlıklar, yaşanmışlıklar ve anılar bazen ayrılmaya cesaretini kırabiliyor kadınların.Sanırım bu yüzden bir hata yapmışsın.Duygusal boşluk en büyük yalnızlıktır bence.Herkesin aksine ben eski sevgilinde buluyorum hatayı.O farklı olsaydı şu an sen onun yanında olurdun ve hata yaptım mı diye düşünüp vicdan azabı çekmek durumunda kalmazdın.

1|1
    0|3
    • Cok tesekkur ederim anlatamadiklarimi tamamladigin ve beni tam ifade ettigin icin .

• Karisik durumlar yasiyorum kafamda tersten calisiyor artik :))

• üzme kendini geçmişe bakma artık:)

Erkekler Ne Diyor 24

• daha iyisini bulan kadın her zaman gider

2|2
    0|0
  • toplumun sana neyi dayattığı değil senin nasıl mutlu olabildiğin önemlidir.. mutlu olacağın şekilde yaşa ve mutluluklarından pişman olma.. 1 hayata sahibiz ve onda da mutlu yaşamayı hak ediyoruz.. =)

1|0
    0|0
  • hayatının aşkını kaybettin. sonrası vahim. toparlanmak zor. Yani sevmesen de uzaklaşsan da hep ihtiyacın olacka ona. karşına cıkanlar da sana kolay kolay onun gibi davranmaz

0|0
    0|0
  • Başlığa göre cevap veriyorum açıklamayı okumadım...Erkek sevgi göstermeyi bırakmıştır ilgisizdir yada bayan'ın aşkı bitmiştir yada başkasına çarpılmıştır falan işte

1|0
    0|0
  • ilişkinin doyumunun düşük olması ve eşe duyulan öfke aldatmanın en önemli unsurlarından. pişman olsa da insanlar aldatmaktan kendilerini alamıyorlar. aldatmak bir çözüm değil, sorunların çıkılmaz hale gelişidir.

1|0
    0|0
  • Hayırdır bu akşam güzel sorular öz eleştiriler geliyor =))

Soruna 5 * Cevap ise asla yapılmaması gereken büyük ahlaksızlık ve saygısızlık =((

1|0
    0|0
  • insanız ya herşey mümkün.ömür boyu birlikte yaşamak en iyisi tabi ama olmuyosa olmuyodur.aldatma da yoksa herkes hayatına bakar.

1|0
    0|0
  • Kimse vazgeçilmez değildir vazgeçilmez zannedenlerle doludur mezarlıklar siz sonuna kadar haklısınız tek taraflı bir mücadelenin anlamı yok karşınızdakinde yaşam isteği ve azim dolu bir yürek olmadıkça... :)

0|0
    0|0
  • olabilir... herften ayrıl yalnız

0|0
    0|0
  • onu bunu bilmem de star tv de beni affet dizisindeki handana benziyorsun sen ya

1|0
    0|0
  • azmışsın sen kızım ondan :(

0|0
    2|0
  • Bunu buraya yazmadan önce o incelikleri,o ilgi eksikliğini kendinin de yapmadığına emin oldun mu ?

0|0
    0|0
  • bence gitmesi dogruda olabilir ilgisizlik kadını bitirme noktasıan getirmiş yeni çıkısalar aramk hakkı

0|0
    0|0
  • biriyle beraberken gitmek aldatmaktır

zira fake hesapla yazıştığın birini aldatmış olmassın!

Farkı sebepler kişinin karekteri ile alakalı.

Sevgilim benimle birlikteyken başkasına gidiyorum derse

yol veririm! Verdim'de.

0|0
    0|0
  • ilgisizse kendinisine bu durumu ilet...baktın anlamıyor,0 ayrılmak istediğini söyle ayrıldıktan sonra başka bir erkeğe gidersin...ilgisiz olsada o kişi aldatmana gerek yok...en doğrusu en güzeli ayrıl sonra birini sev birlikte ol

0|0
    0|0
  • Kadının beklenti içerisinde olması ilişkinin güzel taraflarını alıp işine gelmeyen taraflarında kaçması bırakıp kaçması

0|0
    0|0
  • Hayatın Kendisi Monoton zaten.. böle şeylerin olması gayet normal her monotonlasan ilişkişde bitirmeyi düşünürsen hep mutsuz olursun..

0|0
    0|0
  • kendi yaptıgın bir şey için bize sebebi nedirmi diyon yani ?

0|0
    0|0
  • Hayvanlıktır . başka birşey değil

0|0
    0|0
  • beklersın gelır beyaz atlı prensın bırgun

0|0
    0|0
  • olmuyorsa zorlamayacaksın ayrılacaksın. aldatmak adice birşey

0|0
    0|0
  • "O"nlardan birisin işte. İlgisizliği, şunu-bunu bahane etmene gerek yok.

Şayet gerçekten doğru birisi olsaydın; sabreder ve sorunları çözmek için elinden gelen herşeyi yapardın.

Sevsen yine başkasına gitmezdin la. Asıl sen kendi sevgini-ilgini sorgulamalısın önce.

0|0
    0|0
    • Tam bir okuz boyle olunuyormus demek cok tesekkurler yorumun icin :)

• Soru başlığında ilişkisi varken gitme diye başlamışsın. Tepkileri görünce, güncelleyip, aldatma yok demişsin.

"Tam bir çelişki"yi gösterdiğin ve insanları salak yerine koyduğun için, ben de sana teşekkür ediyorum. :)

• kimi kıskansın diye, kimi elde tuttuğu için ...

0|0
    0|0
  • Olan olmus bu saatten sonra ılıskını devam ettırmemelısın bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• duygusal boşluktur neden çünkü erkek nasılsa elimde diyerek ilgi azaltması çok güzelsin demeyi bile abartı gereksiz görmesi kadına kadın olduğunu unutturmamak gerek

2|0
    1|1
  • Biz ilgilenmediğimizde onların gözü kayarsa çapkınlık, senin kayarsa kevaşe oluyosun yorumlarsan okuduğun gibi. Biz köleyiz çünkü bizim duygularımız olamaz.

1|0
    0|0
  • Bence insan bir başkasına gidiyorsa bu hep iki taraflı oluyor... Karşı tarafı suçlayalım demiyorum tabii ki ama sıkıntının %90'ı sendeyse belki %10'u da ondadır öyle düşün... Yine de verilmiş bir sadakat sözü varken böyle davranmak hiç hoş değil. Kevaşelik mevaşelik diyenlere kulak asma bence ama iyi düşün. Üç yıllık sevgiline bu haksızlığı neden yaptın?

0|1
    0|0
  • Yuce gonullu olmasından.

1|0
    0|1
  • Iliskinin icerigini bilmiyoruz o yuzden yanlis yapip yapmadigin hakkinda yorum yapamayiz en azindan ben.Ama kadin ilgi odaklidir.3 yil olmus monotonlasma var ama arada sirada o heyecani yuzeye cikaramiyorsaniz erkek arkadasinda bunu yapamiyorsa salla gitsin.

0|0
    0|0
  • bence siz gerçekten seviyosunuz. sevseniz bu durumu sevgilinizle konuşup çözmeye çalışırdınız

0|0
    0|0
  • mezhep genişliği

0|0
    1|0
  • Normaldir tabiki monotonlaşınca ayrıl bitsin.

1|0
    0|0
Yükleniyor...