Erkek arkadaşınız hangi meslekten olursa aniden elektrik alırsınız?

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• kapıcı olur cok efendı yakısklı.. doktor olur salagın önunde gıdenı bence meslekle alakası yok. bneımkı denızcı olacak

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• FBI CIA den falan olursa hemen elektrik alırım :P:p

0|1
    0|1
  • Saçma gelebilir ama bankacı nüfus memuru vs. masa başı çalışan otomatiğe bağlamış tipler ilgimi çeker :)

0|2
    0|0
  • çok kez söyledik bu işlerin meslekle ilgisinin olmadığını halbuki :))

0|1
    0|0
  • isterse padişah olsun yok öyle bişey kardeşim

0|2
    0|0
  • Meslekle ne alakasi varki

0|1
    0|0
  • voleybolcu olursa süper bir elektrik alırım :-)

0|1
    0|0
  • Sevdiği mesleği yapan.

0|1
    0|0
  • meslekle alakası yok tabi böyle şeylerin ama illa bişi olcaksaa futbolcu olsun :D

0|1
    0|0
  • Erkek arkadaşım olma şeysine kadar geldiyse elektrik alınmış demek ki bi ara da, herhalde bize çekici gelen meslekleri sormaya çalıştın :) Ona göre cevap veriyorum ben de. Açıkçası beni bıraksan ya davulcuya kaçarım ya zurnacıya. Müzisyenleri, dansçıları çook seviyorum :D Onun dışında özel bi ilgim yok, avukat olmadığı sürece ilgimi çekebilir onlara özel bi antipatim var :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Astronot falan olursa belki mesleğin önemi olur. Hoş bir süre sonra ne olursa olsun olmayınca olmaz, insanın içinden gelmez.

0|1
    0|0
  • Hangisinden hoşlanırlar bilmiyorum,ama Veteriner Hekimlikten hoşlanmadıkları kesin söyleyince siz ineğin g*** elinizi sokuyorsunuz dimi diye bir soru ile karşılaşıyoruz.

0|1
    0|0
  • Elektrik mühendisi diyen olcak mı bakalım:D

0|1
    0|0
  • evi olsun arabası olsun bıde memur olan tıplarden alıyolar elektırık

0|1
    0|0
  • vala sevdiğim bayan tredaş ta çalışıyorsa direk elektrik alırdım ondan hemde bedava :))

0|0
    0|1
Yükleniyor...