Birinin Sana Karşı Ne Hissettiğini Nasıl Anlarsın ?

Mesela Birinden Hoslanmaya Basladın Diyelim Karşı Tarafın Senin Hakkındaki Duygularını Ne Hissetiklerini Nasıl Anlarsın Veya Kendi Yöntemleriniz Varmıdır ?

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• açıkça sorarım.

0|0
    0|0
    • Açıkca Soramıyor İste SoraaBilse Utanıyormus Bende Diyorum Acık Acık Konus Dolaclamaları Sevmem Sende Öyle Yap Diyorum Yok İlla Hissetcekmis

• reele geçirmeden asla güvenmesin :)

• Bende Diyorumda Utanıyor En Son Care Birini Bulucam Gidicem Açılcam Dicem Gel Görde Cesaretlen :D

Kızlar Ne Diyor 9

• Bakışlardan anlardım. link

0|0
    0|0
  • Ona sormadan açıkça anlayamazsın tabi ki ama sana değer vermesinden , sana olan davranışlarından , bakışlarından ve özellikle senin için yaptığı fedakarlıklardan bunları anlayabilirsin :) ve eğer seviyosa yanlış bi hareketi olmaz sana üzerine titrer

0|0
    0|0
    • Öyle Biri Varmı Bu Dünyada O Özelliklerin Hepsini Tasıyan :) Varsada Bize Denk Gelmemistir

• Senle konuşuyorsa.Triplerini çekiyorsa .Bir yere davet ettğinde geliyorsa.Senle birlikte aynı oksijeni alıyorsa.

0|0
    0|0
  • sürekli seninle konuşmak ister, mesaj bekler , trip atar , sürekli seninle ilgilenir , sana bakar ve her cümlenin sonuna gülücük koyarsa mesajda , senden hoşlanıyor demektir

0|0
    0|0
    • Hmm Anladım Bunlar Olursa Kesin Birsey Hissediyordur Öyle mi ?

• Hayatta başarılar sana :D

• Bakışlarından anlarım. Bir de durup durduk yere çok sık karşılaşmaya başladıysak .

0|0
    0|0
  • saçmaladığın halde seni dinliyosa ateş bacayı sarmış demektir

0|0
    0|0
    • Peki Sacmaladıqın Halde Atarlanıyorsa Laf Sokuyorsa ?

• senle ilgilenmiyorum beni rahat bırak demek olur. bana göre

• O Dediginin Aynısını Söyledim Bende Zaten Arkadasa Diyor Tamam Kardesim İyi Diosun Hos Diosunda Öyle Diyor Ama Gec Saate Kadar Benle Konusuyor İlgileniyor Ne Biliyim Hep Yazıyor Falan Diyor Bu Ne Anlama Geliyor Diyor Birsey Diyemiyorum

• ask mask konulari ac haci böyle caltirmadan konulara gir sor

0|0
    0|0
  • trip atiyorsa, kiskaniyosa, mesajlarda gülücük atiyosa, seninle hep konusmak istiyosa, iyi anlasiyosaniz, espiri yapiyosaniz, gec saatlerde bile seninle konusuyosa, ozaman seviyodur giz :)

0|0
    0|0
    • Arkadasın Dedigine Göre Öyle Ama Ne Kadarı Dogru Ne Kadarı Yanlıs Bilemem Bende Simdi Tammı Anlatıyor Yoksa Eksik mi Bilmiyorum Yoksa Yardımcı Olucam Bide Anlattıgına Göre Olurum Yanlıs Olur Sıkıntı Olmasın Benden Yardım Bekliyor

• bence ilk adimi siz attin

• Oda Onu Yapıcakta Nasıl Yapıcak Bakalım .. Bendeki Zaten Öyledir Bir Kız Gelip Teklifte Bulunsa Sogurum Hemen Kızın Teklifte Bulundugu Nerde Görülmüs

• hep yanılıyorum hislerimde..

0|0
    0|0
    • Hmm Karsı Taraftadır Sıkıntı O Öyle Yansıtıyordur ki Öyle Anlıyorsun Yoksa Kendi Kendine Kuruntu Yapıcak Halin Yok .. Senlik Bir Sıkıntı Olcaqını Sanmıyorum

• bende insanları tanımakta problem var. İyi olduğunu düşünüyorum sonra yanıldığımı görüyorum, arkadan vuruyorlar..

• O Zaman Kötü Görüceksin Tek İnsanları Tanımakta Degil Herseyde Sana Olumsuz Düsünmeni Tavsiye Ederim Hic Bir Zaman Olumlu Düsünme Olumsuz Düsünkü Olumlu Olursa Süpriz Olsun Sana :)

Erkekler Ne Diyor 5

• özellikle bayanları çok iyi anlıyor hisleri çok kuvvetli çünkü bakkışlarından olsun davranışlarından olsun aşık adam hoşlanmış adam veya bayan kendini belli ediyor bence her insan anlar..

0|0
    0|0
  • İyi geceler soran,

Gözler...

0|0
    0|0
  • çok zor anlarım. aklıma bin türlü ihtimal gelir, o gelmez. şüpheci adamın biriyim

0|0
    0|0
  • Heyecandan altını dolduruyorsa kokudan anlarsın hoşlanip hoşlanmadigii.

0|0
    0|0
  • Benim kedinin korkunca çişi geliyor.

0|0
    1|1
Yükleniyor...