Size göre aşkın tanımı nedir?

lütfen bütün içtenliğinizle cevaplayınız.

Size göre aşkın tanımı nedir?

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Her türlü duyguyu dolu dolu yaşayabildiğin kişidir.

0|0
    0|0
  • "Her şeyi senin için var ettim" diyen RABB'e, "Her şeyi SENİN için terk ettim'' diyebilmektir ASK !

2|0
    0|0
  • aşk bir sudur iç iç kudur asdfghjk

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • hastalıklı ruh hali. bütün içtenliğimle cevapladım.

2|0
    0|0
  • acı verme sanatı

2|0
    0|0
  • Evrenin varoluş sebebi. İlahi tutku. Karşılık beklemeden (karşılık alamadan değil, dikkat) yaşandığında hayatının en güzel anlarını deneyimlemeni sağlayan güzellik. Allah, Elohim, Tanrı. Bir olma hali. Onun varlığı vesilesiyle yaşıyoruz.

0|0
    0|0
  • ı need bad bad love

1|0
    0|0
  • boktan işler

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Aşk, karşındakini bulunmaz hint kumaşı sanıp gözünde aşırı büyütmekle başlayıp, ne kadar yanlı düşündüğünü anlaman arasında geçen süredir...

1|0
    0|0
  • aşk uzaklastıgında feryat yaklastıgında heyecan sokuldugunda sıcacık sogukta bir serçe tadından yenmez okadar tatlıdırkı içini dısını yakar susadıkca susarsın aşk basa beladır aşktan ölen vardır aşkın gözu kör mantıgı yoktur

0|0
    0|0
  • Bana göre Aşk yoktur..

0|0
    0|0
  • aşkın herkese göre bi tanımı tarifi vardır aşk belkide hissetmediğimiz hisleri hissettiğimizde hissettiğimiz histir.

0|0
    0|0
  • ask ,onun, senin dusuncelerinde yer edebilmesidir. gözunu kapatinca karsina cikan, yalniz kaldiginda seni sevgisiyle saran bir kanattir bence

0|0
    0|0
  • aşkkkkk

aklın en asil zaafıdır o...

1|0
    0|0
  • gözlerine dalıp gitmektir, böylelikle dünyayla ilişkinin kısa sürelerle de olsa kesilebilmesidir

1|0
    0|0
  • eksik bir şey mi var :)

0|0
    0|0
  • Kalbin, beyni nakavt etmesi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...