Evlenmek aşkın kanununda mı var?

Merhaba herkese kazasız belasız hayırlı bayramlar .Arkadaşlar deli gibi sevdiğiniz erkekle ya da bayanla nikah masasındasınız 5-10 dk kalmış nikah memurunun gelmesine o an sevgiliniz tak önünüze evlilik sözleşmesi koyuyor ve aşkım imzala diyor bu durumda ne yaparsınız?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• İmzalardım ama içimde burukluk olurdu sanki onunla malı için evleniyormuş gibi düşünmesi üzücü bir şey.Bende ona ileride çocuk olursa onları velayetini almaması için imza attırırdım madem öyle o çocukları doğuranda anne sonuçta.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ayrılırdım.

0|0
    0|0
  • imzalamam! ne o emrivaki tam nikah masasnda !

ne hali varsa görsün ben yokum bundan sonra

0|0
    0|0
  • Amaç ne ki güvenmiyormu? İmzayı atar ama o masayı terk ederdim.

0|0
    0|0
    • neden atardin imzayi peki

• kör Gözünün malında mülkünde yada ne için attırtıyorsa imzayı orda olmadığını görmesi için.

• Okurum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu iş öyle yangından mal kaçırır giib olmaz. Önceden anlaşılması lazım o güne gelene kadar.

Ben evlilik sözleşmesi yapmak istiyorum. ama "standart" sözleşme değil. Evlilikte yalan söyleyen ve/veya aldatan taraf, tek bir iğne alamadan kapı dışarı edilir ve boşanmayı kabul etmiş sayılır diye...

0|0
    0|0
  • Okumam yazmam yok der yırtar atardım sözleşmeyi .

0|0
    0|0
  • Sözleşmeyi detaylı şekilde okur, sorun teşkil eden birşey yoksa imzalarım; ama tabi iyi okumak gerek, öyle herşey imzalanmaz. Bu arada evlilik sözleşmesi ne içeriyor yahu? Evlilik zaten bir sözleşmeyse, sözleşmenin sözleşmesi mi olur?

0|0
    0|0
  • Sözleşme istiyorsa neden daha önce söylemediğini sorarım...

Bir imza ile başıma neler geldiğini gördüm... Sonra atmak için bahane bulmaya çalışırım..

Sözüme güvenmek yerıne neden sözleşme koyacaklar önüme..

0|0
    0|0
  • kesinlikle daha hızlı davranmışımdır. ancak bazı maddelerin tadilini yaparız.

bu arada umarım hanımı kesmemişssindir abi... tatlı bir cinnet getirtmek üzereydi sana.

0|0
    0|0
  • Bende cebimden kendi sözleşmemi çıkarrım önüne koyarım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...