Cok kötü bi durumdayim.. bana önerileriniz varmi?

eski sevgilinizle 3 sene geciriyorsunuz. 3 sene boyunca hergün size sizi nekadar sevdigini söylüyor ve beraber hergün gelecekle ilgili hayaller kuruyorsunuz. siz sürekli fedakarlik yapiyorsunuz onu hic sıkmiyorsunuz ve sadece mutlu olsun diye ugrasiyorsunuz. herseyine kosturup herzaman yaninda oluyorsunuz. sevgi, sadakat, saygi hepsini veriyorsunuz. sonra sizi gercekten birden bire ve nedensiz terk ediyor. sonrada eski sevgilisi icin terk ettigi ortaya cikiyor. sizin hakkinizda kötü konusmayada basliyor. daha ayrilmadan birkac gün önce size ne yeminler ne sözler veren insan artik sizi zerre kadar umursamiyor. beni rahat birak diyip duruyor hatta tehtit ediyor. ve sizi terk ettikden 3 ay sonra kendine yeni bir sevgili buluyor ve önünüzde onunla fingirdesiyor. bunu kabullenmenin yollari ne? kendimi gercekten cok kötü hissediyorum. degerim bukadarmiydi? onun o "kocaman" sevgisi ve "bitmeyen" aski bumuydu? yardim edin arkadaslar artik bu durumu kabullenip bunlari gecmek istiyorum. onu düsünüp üzülmek istemiyorum artik.. bana önerileriniz varmi? :(

Güncellemeler:
hepinize cok tesekkür ederim arkadaslar inanin okadar iyi geldiki bana yorumlariniz! önemseyip zaman ayirip yazdiginiz icin allah hepinizden razi olsun :)

0|0
9|6

En İyi Erkek Görüşü

• Onun icin asla uzulme asla

O seni hic sevmedi o seni kullandi sadece .

O seni sevmedigi gibi bir baskasinida sevemez o sadece kendisi sevebilir ancak ihtiyaci bitince SIKILMIS LIMON GIBI ATAR .

Bazi insanlar OZURLU DOGAR kimi gormez kimi duymaz kimi konusmaz kimi yuruyemez ve oda DUYGU OZURLU oyle dogmus bu nedenle O SEVGI konusunda tek kelime konusamaz

soyledigi her soz yalandir hissetmedigi bir sey nasil soylebilsin ki ZAVALLI .

Gelelim sana dile kolay bu 3sene nerdesin sen ruya alemindemisin?

Fedakarlik yapiyorsun ne icin ?

O mutlu olsun diye ugrasiyorsun neden ugrasiyorsun?

Kosturup yaninda oluyorsun ,sevgi,sadakat,saygi hepsini veriyorsun neden yapiyorsun bunlari

senin duygularin ve hislerine hic saygi gostermeyen seni kulanan birine BE ADAM BEN BURDAYIM BENDE YASIYORUM DEMEN GEREKMEZ MI?

Senin sevginin bir karsiligi olmasi gerekmez mi karsiliksiz sevgi olurmu?sana gore hicbir sey hissetmenden 3 sene yi nasil gecirdin soylermisin bir baskasinin mutlulugunu dusunup kendi mutlulugunu hice sayarak ?Surekli baskasini mutlu ederek bir insan ne kadar dayanabilir sana gore ?

1|0
    0|0
    • arkadaşım iyi güzel konuşuyosunda kız sevmiş sonuçta kadınlar hep biraz daha fedakar olur ilişkiyi ayakta tutmaya çalışır bu durumda adamın yanlışlarını görse bile kimse dört dörtlük değil deyip aldırış etmemiştir.

• Karsiligi olmadan sevemez ,hani denirya acaba sevgisi gercek midir diye onuda dusunmesi ve sinamasi gerekir .Siz mutlu etmek icin cirpinicaksiniz o sallamayacak her istedigini yapmak icin ugrasacaksiniz o yine salamayacak ne yapayim ben seviyorum onun mutlu olmasi ile mutlu oluyorum diyemezsiniz bu yaklasim SEVGI VAR oldugunda onun alt unsuru SAYGI duvarina carparsaniz siz herseyi yaparsiniz sevdiginiz icin o sallamaz ve sonuc... kastim budur.

• Sevdigi icin kadin/erkek her turlu fedakarligi yapar kimse bunu tartismiyor sadace saygi duyar bende duyuyorum .

Benim kastim FEDAKARLIK sadece sizi olumune seven bir erkege veya kadina yapilir.

Hersey hak edene hak etmiyene hicbir sey yok.

Ve herkes layik oldugu hareketle karsi karsiya kalir KORLEMESINE YAPILAN bir hatanin bir bedeli vardir o odenir.

Erkekler Ne Diyor 5

• malesef bazen yanlış insanlarla karşılaşabiliyoruz kız erkek fark etmiyor...bildiğim kafanı sabaha kadar duvara vursan bişeyin değişmediği bence bi an önce o insanın üzerine yeni bi sayfa aç ve hayatına kaldıgınm yerden devam etmeye bak...andıgın her sana zulüm gelecek acı verecek..öyle dik durki öyle aşağılardan gelenlerle paylaşma ekmeğine bile...çünkü malesef bu konuda insanları sınıflandırıyoruz...

2|0
    0|0
    • sence senelik bi ilişkinin unutma süreci ne kadardır kalpten?bunun resimleri mesajları hediyeleri beraber gidilen yerler vs vs vs... tabiki birlikte olmak için birliktelik tavsiye etmiyorum sonuçta kimseyi kullanmaya hakkımız yok fakat yeni bi sayfa açmasında büyük bi rol oynayacağını tahmin ve tavsiye ediyorum...

• gerçekten irenç birine kapılmışsın basit biriymiş iyikide bitmiş ya devam etseydiniz ilerde çok dağa kötü sorunlar oluşabilirdi bir insanda aranması gereken en önemli özellik güvendir fakat senin ayrıldığın kişide zerresi bile yok bence gayet iyi olmuş bitmesi şimdi sana kalan kısmı onu unutmak yerinde başka biri olsa unutmak ne kelime nefret bile ederdi şu an ama senin duyguların var anladığım kadarı ile çok cici bir kızsın üzülme deymez

1|0
    0|0
  • en kolayı olayı kabullenip hatayı sahiplenmek. Biraz acılı ama süresi kısa oluyor ve ciddi tecrübe demek. Sana ilk yapman gerekenin de etrafında hala farkedemediğin o senden çok hoşlanan kişiyle sağlıklı bir ilişki kurmak olduğunu da söyleyebilirim.

1|0
    0|0
    • bence tamamen bitirmeden ilişki yaşayamaz ayrıca aşk o çevresindeki farkettiği kişiyle olmaz biraz durup iyi kotu dusunmeli birdaha aynı hataları yapmamak icin hem kız 3 senelik iliskiden cıkmıs birazda rahat kalmalı kendini toparlamalı sırf ilişki olsun diye ilişki yapmasın ask elbet birgün kapısını çalar beklemeli sakince kendi önüne ve hayallerine odaklanarak

• Allah yardımcın olsun

1|0
    0|0
  • Zaman her şeyin ilacı arkadaş ortamın çok önemli,daha önünde seveceğin, sevilceğin zamanlar var.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• yaşadıklarını bir kenara atıp hayatının geri kalan günleri için ayakta durmak zorundasın,o kişiden sana asla hayır gelmez kim bilir daha kaç kızın canını yakmaya devam edecektir sen ona verecegin degerleri vermişsin kıymetini bilememiş unut demek zor olcak ama hayatından çıkarmalısın kendine yenilikler katmak yararlı olcaktır senin açından.

2|0
    0|0
    • cok haklisin.. inan elimden geleni yapiyorum.. 4 ay oldu bende biktim artik sürekli onu düsünmekten ve her gece aglamaktan. takinti haline getirdim resmen.. ama nedense bitürlü kendime yediremiyorum bu olanlari..

• tbikide varrr onun gibi biri için değermi sence cnının bu kadar ck yakmaya tamamm anlyorum sevmişsinnn ama emin ol kaybden sen değilsinnnn o kaybetmiş seni bırakta o düşünsnn bndan snraa yaşacğı acılarıı bugn seni eski svdiği için terkeden yarın ı kızı da bskası için terkeder smdi sen syle değermi byle brisi için üzme kndini hayatın pozitif ynlerini düşünn inan bana hayatta ondan başka sevilceekk daha önemli şeylerr var kendini meselaaa

1|0
    0|0
    • inan elimden geleni yapiyorum düsünmemeye caisiyorum ama malesef ayni kücük sehirde oturdugumuz icin ve arkadas cevremiz ayni oldugu icin sürekli biseylerle karsilasiyorum. nekadar görmemek icin ugrassamda biyerde görüyorum yeni sevgilisiyle.. bugün benim dogum günüm ve yine gördüm onlari.. ama en cok canimi acitan ne biliyormusun? okadar ugrastim okadar yaptim ettim ve o bana bu serefsizligi yapti ama sonunda yeni birini bulup mutlu olan o ve aglayan yine benim. bu haksizlik..

• Ne desem boş olacak gibi. Ama kendine sürekli "ondan önce nasıl yaşadıysam şimdi de yaşayacağım" de.

2|0
    0|0
    • evet bende kendimi bu sekilde rahatlatmaya calisiyorum iste :(

• sevin ya sevin böyle bir karaktersizden kurtuldun diye. gözünün önünde yapıysa gül geç ve terkt orayı ama gülerek. üzgün bi şekilde. ona sakın üzüldüğünü belli etme. sakın. bu çok kötü bir ceza ya.. bak şuraya yazıyorum o gerizekalı mutlu olamaz ok. muhtemelen ergen daha olgunlaşmamış. toz pembe bakıyor hayata. ama sana sölüyorum senin kapına eşşek gibi gelicek demedi deme. ve sen sakın ağzını açma görme duyma sessiz kal. uzaklaş. sonucu mutlka göreceksin

1|0
    0|0
    • cok haklisin.. zaten icim kan aglasa bile kendimi tutuyorum. her nekadar umrunda olmasamda onun karsisinda güclü ve mutlu olmaya calisiyorum ve elimden geldigi kadarda karsilasmamaya calisiyorum onunla. keske hakli ciksan be canim.. ama ben umudumu kestim gün gectikce dahada cok fark ediyorum zerre kadar umrunda olmadigimi. 3 seneyi nasil yaptiysa silip atti. insallah dedigin cikar :).. yorumun icin cok tesekkür ederim! :)

• bence kendıne deger verdigin an da acında biticek . sana bunları yasatan bı adamı sevıyo olabilmen hala senı kendınde degersiz kılar.

1|0
    0|0
    • seviyormuyum ondan emin deyilim.. özlemiyorumda.. ama nedense bu olanlari kendime yediremiyorum asiri derecede gücüme gidiyo. ve simdi hala onun mutlu olmasi beni deli ediyo..

• merk etme düşmez kalkmaz bi Allah oda yanıcaktır. dua et. bedduua degil dua.

• Seni haketmiyor. Onu düşünmeyi birak artık.

1|0
    0|0
    • elimden geleni yapiyorum.. ama bazen basaramiyorum 4 ay oldu kafayi yicem.. hala seviyormuyum onuda bilmiyorum ama takinti haline getirdim resmen! kandirildigimi kendime yediremiyorum..

• Gercekten cok guzel bir kizsin. Sakin kendini uzme degmez ondan sana hayir gelmez. En azindan gercek yuzunu gormus oldun.

0|0
    0|0
  • yapıyorlar be güzelim seviyoruz diyorlar inannıyoruz kendimizi adıyoruz herşey yapıyoruz ama biryerde yetmiyor adamlara cok sevgi verincede kacıyorlar baska heyecanlar arıyorlar ask dedikleri heves oluyor demekki senin icin dogru kisi degilmis kafana takma işte yalanmış kabullen yalan olmasa bile çok güçlü duygular değilmiş kendine azıcık saygın varsa herşeyi kendinle kabullen ve bitir en azından herşey yaptın ve olmadı ilerde pismanlıgı o yasacak cunku herzaman aklında olacaksın buna emin ol yıllar sonra bile kaybettigi seni arayacak birgün.

1|0
    0|0
    • evet malesef yalanmis.. cünkü o hergün söylediginin yarisi kadar sevseydi beni bunlari asla yasatmazdi bana.. ben bu insanlari anlamiyorum nasil bukadar vicdansiz olabiliyorlar? allah kimseye yasatmasin gercekten cok kötü bisey bu. evet zaten kabullendim bittigini ama iste bi türlü yediremiyorum kendime bu olanlari.. onun hala mutlu olmasini ve benimde hala aglamami.

keske öyle olsa ama sanmiyorum.. ben onun zerre kadar umrunda deyilimki.

yorumun icin cok tesekkür ederim canim!

• yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ANLATTIĞIN HIKAYE GUNU AYI YILI HEPSIIIIIIIIIII AYNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII KIZIM SENINKININ ADIIIII VOLKANMIIIIIIIIIIII :s

1|0
    0|0
    • BIZ AYRILILA 4 AY OLDU YILI FELAN ANLATTIĞIN KONU TIPA TIP AYNI YOK ARTIK YAAAA BU KADARIDA OLMAZZZZZZZZZZ

• haha yok ismi farkli

• :d aman eyii:)

Yükleniyor...