Herkes en çok sevdiği günü yazabilir mi?

arkadaşlar herkes en çok sevdiği günü yazabilirmi.hafta sonunu sevmeyen çok az kişi olacağından hafta içini şıklara koyuyorum.ben cuma gününü çok seviyorum.

• Pazartesi
    20% (3)0% (0)16% (3)Oy Ver
  • Salı
    13% (2)0% (0)11% (2)Oy Ver
  • Çarşamba
    13% (2)0% (0)11% (2)Oy Ver
  • Perşembe
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Cuma
    54% (8)100% (4)62% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
13|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Canim cumam benim, dertlerin sona erdigi gun, cuma aksami ozellikle, kocaman bir hafta sonu var dinlenmek ve eglenmek icin, tabi o kocamanin kocamanligini pazar aksama fark etmeye basliyor insan..

0|1
    0|0
  • hayatım boyunca en değer verdiğim gün pazar olmuştur hep tatil olduğu için felan değill sözlümlee sadece o gün buluşrduk heppp pazar günn yeri ayrdır o yzden bende ama vedamz da bi pazar günü oldu şimdi nefret ederm pazar gnnden

0|1
    0|0
  • Cuma.

0|1
    0|0
  • Cuma.

0|1
    0|0
  • Çarşamba cunku haftanin ortasi (5 günün ortasi) yolu yariladigim icin mutlu olup haftasonu icin seviniyorum

0|1
    0|0
  • pazartesiyi severim.

0|0
    0|0
  • çalışırken favorilerim çarşamba cuma cumartesi idi. en sevmediğim pazar günüydü.

şimdi ise bana her gün cumartesi

0|0
    0|0
    • memnunsun gördüğüm kadarıyla.

• neyse boşverelim şelaleyide ben uyuim yarın işe gitmek gerek :) sana iyi geceler.newyorka gidersem ıslık çalarım sen anlarsın :) allah rahatlık versin.

• :))iyiuykular

• bize hergün Bazar

0|2
    0|0
  • cumartesi tabikiiiiiii

0|1
    0|0
  • Cuma ve ertesi günler..

0|1
    0|0
  • Pazartesiii...

0|1
    0|0
  • Ben çarşamba gününü seviyorum burç olarak uğurlu günüm birde çarşamba günü doğmuşum çarşambaları severim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...