Evlisiniz 3 çocuğunuz var ve aldatıldığınızı bir mesajla anladınız bir erkek olarak intihar edermisiniz?

Aşkım seni seviyorum diye karınızın teline mesaj geliyor

Güncellemeler:
Valla duyduğum zaman şok oldum bende sizin gibi klasik cevapları geçirdim aklımdan ama demek ki bazı insanlar gerçekten deli gibi seven senin için ölürüm diyen nesli tükenen cinslerden bunu öğrendim bugün.Çevre onun için etliye sütlüye dokunmayan iyi bir aile babası temiz onurlu bir insan der ve bir tane kötü söz duymadım hakkında.Ve böyle biri artık nasıl bir yıkım yaşadığsa camı açıyor karısına telefonu veriyor hoşçakal diyor 4.kat penceresinden atıyor kendini.Bugün ikindi namazını kılındı. :(

0|0
11|45

En İyi Erkek Görüşü

• Bi anlayıp dinlemek lazım hemşire hemen öldürmem. Bizim kuzenin yazıştığı kızın şarj bitiyo,taammı:) kartı ablasının makinaya takıyo. İşi bitince kartını çıkarıyor ve mesajları silmeyi akıl edemiyor. Enişte telefondaki mesaj ları görünce bir çıldırıyorki kadının (ablasının) kırmadık yerini bırakmamış. Numara telefonda kaldığı için bizim kuzeni arıyor ve analı avratlı bacılı bi sürü cümle kurmuş yüksek sesle. Adam kadını dövmekten yorulunca arayıp bizimkine kayıyor. Dinlenince tekrar karıyı eline alıyor düşün :) Bizimki mevzuyu anlıyor sonra, adamı arayıp durumu anlatmaya çalışıyor ama ne fayda:) Adam telefonu açar açmaz kalaylamaya başlayıp gık dedirtmeden kapatıyor telefonu :) Bu mevzu 2 gün sürmüş. Sonra bizimki polisle beraber gitmiş adamın evine durumu anlatmışlar. Baldızın telefondaki mesajları falan görünce inanmış sığır :) Anlamak şart diyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 44

• o telefonu alırım ve hukuki mücadelemi başlatırım.beş parasız boşarım onu.niye tatlı canıma kıyayım.

0|1
    0|0
  • İntihar? Asla etmem böyle bir şey için. B.ku kim yemişse o intihar edecekse etsin. Hayatı zehir olur zaten.

0|0
    0|0
  • koray mağazasına gider bolca iç çamaşırı alırım, bir kaç karton da sigara... :))

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin sevenlerinede sabır versin...

karısı oalcak kişide.. Artık ... ya yok bu konu senin olduğu için hiçbirşey demek istemiyorum.. cunku ağır konusmaktan çekiniyorum... o 3 cocuk o Anne olacak ruhsuz şahsiyete anne derlermi birdaha acaba..

Şöyle Mahlelnın Girişine bi boyun Sehpası yapsınlar glen geçen Sevabına suratına tükürsün sunun ya...

poff.f... daraldım... :((

0|0
    0|0
    • ortada 3 cocuk var ya nasıl anneler var ne mide var bunlarda

• yok canım simdi sen bana dedin ya eski diye :)) ben üzerime alındım ;)

yoksa Benım eskilerimle bi alı veremediğim yok..Gayet sanlıymısım ki zamanında ogrenmısım nasıl bırı oldugunu :D

• niye intihar edeyim kendi canıma kıyıyım hem o adamın hemde o kadının hayatını karartırım...

0|0
    1|0
  • ne sevecek karısını o adam bi kere sevse inanmazdı zaten bi mesaja allah rahmet eylesin ama pisi pisine gitmişde olabilir o adam

0|0
    0|0
  • evliyim ve üç çocuğum var bi mesaja inanmam belli etmem araştıırım eğer gerçekse önce o o.. çocuğunu sonrada beni aldatanı gebertirim ne intahar edecem öyle biri için

0|0
    0|0
  • hadi canım sende 3 cocuktan sonra aldatıcak ilk olark tabi kendime sorarım nerde hata yapdım diye zaten karım dedigi insanın karakterini tartarım ondamı bendemi sıkkıntı ama yok bazı seyleride göz yumduysam mesala karımın arkadşımla yakınlaşmasına lafan sıkarım ilk olarak karıma sonrda kendime

0|0
    0|0
  • Aşkım yarın buluşalım yazarım.En güzelinden beyzbol sopası alırım.Sonra beyzbol sopasıyla ayaklarını kırdığım herifi eve getirir hatunun önüne atarım...Çokmu piskopatça oldu yav :D

0|0
    0|0
  • çocuklarımızdan biri yollamış olabilir..

0|0
    1|0
  • allah günahını affetsin intihar pskilojisi bile kötü ama kendine yazık etmiş.

0|0
    0|0
  • Sen duyduğunda şok olmuşsun, ben de güncellemni okuyunca şok oldum, diyecek söz bulamıyorum...

0|0
    0|0
    • En çok üzüldüğüm kızdığım değermiydi şimdi o çocuklar neden boynu bükük kaldı neden fevri bir davranış

• ölenin arkasından konuşulmaz ama bu fevrilikten çok eziklik olmuş biraz sanki, olan çocuklara oluyor böyle durumlarda, herşeyde bir hayır vardır diyelim yine de...

• hiçbirşey için intihar etmem, kimseyi de öldürmem, öyle bir durumda, boşanırım en fazla, olur biter.

0|0
    0|0
  • kesin tuzak soru bu!3 çocuk olması kafamı karıştırdı.

neden 3?yaşları kaç?

bi dakka ulen bu çocukların hepsi benden mi?

eneeem hiçbiri bana benzemiyo biri zenci!

0|1
    0|0
  • hesap sosarım gerçekse ben i öldü bil deri sırra kadem basarım

0|0
    0|0
  • gözümü kan bürür doğruda bu kendi kanım değil

0|0
    0|0
  • Bir de karıya "hoşçakal" mı demiş demek... pehh...

(Adam intahar etmek için bahane arıyormuş, o denk gelmiş herhalde. :))

Şaka bir yana, öyle birşey olsa; ben karıyı terkederim; dünyayı değil !

0|0
    0|1
  • Değmez ki..

1|0
    0|0
  • gerçek bişey değil değilmi ?

0|0
    0|0
  • güncellemen harika bi anlatım olmuş imam nasıl bilirdiniz diye sorsa adam gibi adam diyebilirdim sadece,

0|0
    0|0
  • benim kanım şerefsizler için akmaz... (not: site kuralları gereği şerefsiz diyebildim sadece yoksa sayfa dolusu yazardım)

0|0
    0|0
  • çok üzülürüm,ama hesapta sorarım ve birdahada olmamasını isterim,haliylede ondan soğurum,ve sırf çocuklarım için ilişkiyi bitirmem ama onu takip etmeyide ihmal etmem halende mesajlara devam ederse çok üzülerek onu terk ederim

0|0
    0|0
  • ilk baş o mesaj atan adamı bulur tüm dişleri kırılasaya kadar döver adından o mesaj atan tüm parmaklarını kerpetenle tek tek keser ve üstüne not yazar bi çöp kıyısana atar ardından tek celsede eşimle boşanırdım ! ;)

0|0
    0|0
  • Yaw kadını ataydı daha iyidi adam onurlu kadın...

0|1
    0|0
  • asla intihar etmem. manyak mıyım hem dünyamı hem ahiretimi cehenneme çevircem. Temiz bir dayak atar postalarım.

0|0
    0|0
  • Gerçekten olduysa böyle birşey yazık olmuş adamcağıza, öyle yapacağına kanuni olarak karısını zorlayabilirdi. yazık olmuş...

0|0
    0|0
    • Mantık akıl o anlarda uçup gidiyor demek.Bir hafta önce de haberlerde sevgilisinden ayrılan adam üstgeçitten yola atlayarak intihar etti haberini görmüştüm.Allah etmesin ama bir anlık şuur kaybı başka izahi yok sanki

• neden intihar edeyim ya. önce adamı bulur cezasını veririm sonra o kadına hak ettiği cezayı veririm sonra yoluma bakarım

0|0
    0|0
  • Allah kimsenin başına vermesin...söylerken bile içim acıdı...o evlatların bir zalim ana yüzünden perişan olması ne kadar kötü...intihar etmem ama rabbimin kuvveti çok büyüktür...o yapılan yanlışların cezasını verir

0|0
    0|0
  • İntihar etmeye ne gerek var zaten o an ölmüş olur insan. Şarkıda da denildiği gibi "ölmek için artık çok geç belki başka hayatta". link

0|0
    0|0
  • intihar etmek kaybetmektir. ben boşarım koyarım kapının önüne ne halt yiyorsa yesin.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 11

• şöyle aldatılma şeylerini okuyunca titreme geliyor soğuk soğuk.Allah kimseye yaşatmasın.Adam yedirememiş belli ki.

0|0
    0|0
  • Önce kadını, sonra mesajı atanı öldürürler.

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun ölüm cagre degildir ! Akil sagli ve inanci yerinde olan biri ölümü düsünmez

0|0
    0|0
  • Ya o mesaj yanlışlıkla ona gönderildiyse? Bence konuşmadan birsey yapılmamalı aldatan kadın olunca tekme tokat giriyor erkekler ama erkek aldatinca sorun yok ben buna şaşıyorum ya.

0|0
    0|0
  • kadını öldürür büyük ihtimalle sonrada o kadınmış gibi erkege mesaj atar eve cagirir adam eve gelir öldürür

0|0
    0|0
  • intihar pek sanmam

0|0
    0|0
  • kadın nasıl bir vicdan azabı yasar artık bilinmez.. dusunsenize birde yanlıslıkla alakasız birinin o mesaj gonderdigini..

0|0
    0|0
  • İkisinede işkence yapardım. Aylarca yemek, su vermez gebertirdim onları. Ne kendimi öldürecem. Ayrıca allah rahmet eylesin.

0|0
    0|0
  • Seks kasedin var elimde diye santaj ederdim gebertirdim onu omrunce agzina ederdim terbiyesiz ahlaksiz kadinin

0|0
    0|0
  • bence intihar etmeye falan değmez. öyle bi eş için en iyisi boşanmak. onun yaptığı aşağılık davranışı ona inat bile olsa yapmamanızı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • neden intihar etsinlerki?

0|0
    0|0
Yükleniyor...