Yargılamayın, sinirlendim.

Çok düzgün giden ilişkim var allah bozmasın film gibi gidiyor herşey, iki gün önce Kuşadasında kış tatili yaptık başbaşa, evi var birlikte çok güzel zamanlar geçiriyoruz bugün de birlikteydik sonra o arkadaşlarına gitti ben eve gittim ve sıkmadım mesaj atmadım falan, şimdi bir facebook'u kontrol edeyim dedim bir erkek arkadaşının durumunu beğenmiş durum şu; Sevgiliyken: "Ya çok tatlı değil mi baksana:))) ayrılınca: ben bu malın nesini sevmişim amk. üstüme alınacak birşey yok biliyorum garipseyeceksiniz ama sinirim bozuldu siz de bozulmaz mıydınız?

Güncellemeler:
Lütfen bir okuyup bir şeyler yazın siz ne yapardınız?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• sinirin bozulmasin bacim insan biriyle beraberken onun kotu huylarini halini tavrini pek fark edemiyor bitince bazi seylerini aslinda sevmedigini begenmedigini goruyorsun bu bir gercek ve hic kimse demesin bende oyle birsey olmaz doye askindan ölsende birgun biterse (ALLAH BİTİRMESİN) illaki hosuna gitmeyen birseyler ortaya cikacaktir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• basit bi espiriyi beğenmis kafana takarsan bozulur iliskin...

1|0
    0|0
    • Değil mi? yani asla kıskanan kızan sanal ortamı ciddiye alan biri değilim bunu yazarken bile utandım ama içime garip bir kızgınlık geldi

• normaldir elindekini kaybetmekten korkar insan

• Kim olsa sinirlenir, kıza yazık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Şahsen ben çok takıntılı bi kızım ama böle bişeyi hiç bozulmazdım

0|0
    0|0
  • okuduk ya...

0|0
    0|0
Yükleniyor...