Ayrıldığınız sevgilinizi hangi yöntemlerle unutmaya çalışırsınız ?

Güzel bir ilişki sonrası ayrıldığınız sevgilinizi nasıl unutursunuz ?

0|0
15|28

En İyi Erkek Görüşü

• Zaman en önemli etken bence. Başka birini bul demiyecegim kolay olmuyor aklın onda iken başkası ile konusmak .Çünkü herşey sana onu hatırlatıyor. Ama yeliz hanımın şiir'i unutmayı degilde ayrıldıgında neler olacagını anlatıyor güzel bir şiir tavsiye ediyorum dinlemenizi

link

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 27

• mesaj yazıp silip yazıp silip hiç göndermeyerek, gizli gizli faceine bakıp çıkarak, filan öyle böyle unutuluyor ya... :D

0|0
    0|1
  • ayrı ayrı bedenler yokluğunu unutturdu.. demiş. kim demiş ki bunu ? kimse dememiş ben dedim şimdi.. hay canımı yiyim ya :**:

0|0
    0|0
  • Olacağına bırakırım, zaten ayrıldıysan bir şeyler bittiği için ayrılmışsındır, yeni ayrılık? yoksa ayrılmayı mı düşünüyorsun ?

0|0
    0|0
  • Öyle bir uğraşım olmaz.

0|0
    0|1
  • Eski Ahit'ten bölümler okuyorum.

0|0
    0|0
  • ben ayrıldıysam zaten kafamda bitirmişimdir onu. eğer o ayrıldıysa güvenimin kırılması yeterli tekrar olmayacağı için unutmak kolay olur

0|0
    0|0
  • Genelde resimdeki gibi bi kızla vakit geçirilerek.

2|1
    0|0
  • sende neler var ?

0|0
    0|1
  • kafama hiç takmam zaten kendiliğinden yok olur...

0|0
    0|0
  • yöntemi olur mu hiç gerçekten sevdiysen emek verdiysen unutmak zordur boş yere kendimizi avutmayalım

0|0
    0|0
  • unuta bilmen için düşünme zekasını yitirmen gerekiyor yani unutamazsın iyi yada kötü o artık senin hayatının bir parçası olmuştur zamanla sadece izlerinin kaldığını anlayacaksın hayatında mutluluklar dilerim

0|0
    0|0
  • yenisini bul en kolayı o ama katlanılabilir bişi olsun öncekini aratmasın

0|0
    0|0
  • Zaman geçir. Başka şeylerle ilgilen bi süre ilişki falan düşünme kafana göre takıl. Sonra otomatik olarak unutursun zaten.

0|0
    0|1
  • kızına baglı o olay çok sevdiğin biriyse unutmak seneleri bile alır ama sevmediğin sadece hoşlantıysa yapacak bişey yok :) hemen unutulur

0|0
    0|1
  • onun gibi bir bayan bularak unuturum

0|0
    0|0
  • aha böle yatarak :))

0|0
    0|0
  • Alkol olabilir...

0|0
    0|0
  • futbol oynayarak ve bakarak

0|0
    0|0
  • senin gibi birini bularak unutabilirim diye düşünüyorum.uyarmı?

0|0
    0|0
  • Öyle biri varmıydı ki tanımıyorum ;)

0|0
    0|1
  • unutamazsınız..ben unuttum diyen yalan söyler...

0|0
    0|0
  • unutamazsınız:)

0|0
    0|0
  • güzel bir ilişkiden sonra asla ayrılmam

ayrılsamda unutamam

0|0
    0|0
  • itörnıl sanşayn spotlıs of maynd yaptıim

0|0
    0|1
  • düşünmeyerek. düşünmeye başlayınca gerisi geliyor.

0|0
    0|1
  • Genelde resimdeki gibi bir kızla vakit geçirilerek.

0|0
    1|0
  • senin gibi bir güzele bakarak :)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 15

• aklına gelmemesi için kendine bir ugras edın ama bu onu unutmak ıcın başkalarıyla takılıp zaman gecırmek olmasın. bir insanı unutmak ıcın baskalarıyla takılmak en kötü şey olsa gerek. seviyesizlik. cık gez dolş sosyal ol kitap oku acı da cek ama kendı kendıne ağla sızla ama kımseye bellı etme güçlü ol daıma.

0|0
    0|0
  • Kötü davranışlarını ve bana söylediği kötü sözleri aklıma getirerek unuturum nefret ederim yani :)

0|0
    0|0
  • sevginin boyutuna göre değişir bence..bazen angry bird oynayarak unutabilirsiniz..bazen de karşınıza daha iyisi cıktıgı halde reddedicek kadar unutamazsını ;)

0|0
    0|0
  • gerçekten sevildiyse unutulmaz ama yokluğuna alışmak için birkaç şey yapilabilir. Sanaldan takip etmemek, ortak arkadaşlarla onun hakkında konuşmamak mumkunse hiç goruşmemek, bunalımlı şarkılardan uzak durmak, karşılaşma ihtimalin olan yerlere gitmemek ..

0|0
    0|0
  • yüksek bır muzık kulaklarının pasını sılerken yurektekı ızlerıde yok eder ama sen arabeske baglarsan o hancer yarası gıbı derıne işler :D

0|0
    0|0
  • Çoktaaan unuttuysam ayrılık olur zaten,bitti dedikten sonra unutmak için çaba harcamama gerek kalmaz.

0|0
    0|0
  • yöntem düşünmeye devam et. o arada unutursun. :D

0|0
    0|0
  • Neden unutayım ki? Ben onu unutmak için sevmedim.

0|0
    0|0
  • madem guzeldı neden ayrılığı araya soktular

0|0
    0|1
  • Psişik güçlerimi kullanıyorum.

0|0
    0|0
  • yalnızlıgı secerek kendime hobiler bularak

0|0
    0|0
  • unutmaya çalışmayarak..

0|0
    0|0
  • yenisini bularak

0|0
    0|0
  • birinden ayrılmayalı uzun süre olmuş.

0|0
    0|0
  • Genelde resimdeki gibi bir kızla vakit geçirilerek.

0|0
    0|1
Yükleniyor...