Sevgilin var derdin var .

sevgilim eskiden hep kendi arardı şimdi ise hep ödemeli arıyor ben arıyorum onu neden böyle anlamış değilim ?

Güncellemeler:
şu yalan dünyada sevmek dedikleri nedir arkadaş biz sevdik dokunmadan uzaktan bekleyerek sabrederek fedakralıkla kazandık sevgiyi hazıra konmadık hani sevdiğim bir çiçekte alsa yeter bana almasada olur kalbi yeter insanlığı yeter dürüst olması sadık olması yeter ama artık sevmeyenlerin dünyasındayız ve sevilen sevmeyene değer veriyor seven kaybediyor gerçek sevene sevmeyen denk geliyor sevmeyenede seven denk geliyor hani sevsekte yaranamıyoruz
sevgilim çalışıyor aynı zamanda okuyor ve biz buluşamıyoruz yani o gelmiyor zamanım yok diyor işim var diyor ders var diyor sadece telde konuşuyoruz yada onu görmeye iş yerine gidiyorum hiç mi bir araya gelemicez diye düşünüyorum ...
çok sevenmi kaybeder çok değer verenmi peşinden koşanmı

kazanır koşturan mı?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Takma kafana ben artık aşkın olduğuna inanmıyorum sende öyle yap rahatla =((

0|0
    0|0
    • :(( keske yapabılsem

• Boş ver takma kafana kardeşim. Üzülme inan ki değmiyor emin ol yorma kendini yıpratma =((

• :(( ben ölümden döndüm kardeşim jilet darbesi yedi bu damarlarım ama o görmüyor inanki ben uyuyamıyorum cok kötü bu inan acısını ceken bılır of of

Erkekler Ne Diyor 13

• parası yoktur bu ara

0|0
    0|0
  • Nefes aldırmıycan yakın markajda bulunacaksın ayrılsanız bile 1 haftaya döner çünkü sana çok alışmış olur ve eksikliğini çok hisdeder;)

0|0
    0|0
  • hahah adamı batırmıssın napssın garibim:)

0|0
    0|0
  • Parasi Olmayabilir :D

0|0
    0|0
    • calısıyor kendısı börekçide :) ama sanırım haklısın aılesıne para yolluyor buda olabılır ben ararım ya olsun sevıoz

• Birazda sen ara ölür müsün? Herşeyi devlettten bekleme güzelim herkezin bir sınırı var. Çocuğun maddi sıkıntısı vardır belki. Siz kadınlar acayip bencil varlıklarsınız.

0|0
    0|0
    • onun canı sagolsun ya ben ondan demedımkı ya etrafımdakı ınsanlar kafamı karıstrdı ondan yoksa ben hergun kontor yukluorum sırf sesını duymak ıcın hem o odemelı atıo zaten ben onu cok sevıyorum ya ben onun ıcın ıse gırıp calısıorum sırf onada kendımede destek olmak ıcın

• Hayır öyle değil. Kontörü yoktur sana var diyordur. Durumu belli etmemeye çalışıyordur yani belli etme anladığını :) :)

• :)) hmm tamam

• Dertle ne alakası var hayat müşterektir.Maddi sıkıntıları vardır belki.

0|0
    0|0
  • seninki faturalı onunki değilse olabilir.

0|0
    0|0
  • adamın dibi dibi öcümüzü alıyo enişte saygılar :))))

0|0
    0|0
    • anlamadım ki neyin öcünü alıcak ki ben ona bişey yapmadım seviyorum onu ben

• Allah bozmasın

• sagolaısn :))

• Çocuğun parası yok kız bunda anlamıyacak ne var ;)

0|0
    0|0
    • :) ama eskıden arardı ne bılım herkes baska dıyor ya

• Rica ederim ;)

• 20 yıllık karı koca provasına giriyor kızım anla :D

0|0
    0|0
  • asıl dert yanması gereken sevgilinmiş. arayamıyorsa parası yoktur hemen sattın adamı valla :)

0|0
    0|0
  • İdare edecen yeri gelir o seni arar.Parası yoksa napsın çocuk.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sevgilisi olmayanların da derdi var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...