Bugün ne öğrendiniz veya bugün iyi ya da kötü ne yaptınız?

arkadaşlar 3-4 güne bir "bugün ne öğrendiniz veya bugün iyi ya da kötü ne yaptınız?" diye sorarak yaptıklarımızı yada öğrendiklerimizi paylaşalım istiyorum, katılır mısınız?

ben bugün değer verdiğim birşeyi kaybettiğim için bir kalp kırdım ve pişmanım ve o kaybettiğim şeyi bulana da helali hoş olsun güle güle kullansın..

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Aslında yaşamın ne de kolay akıp gideceğini anladım tek şart onun ezgisine ayak uydurmam lazım. Sanmayın ki zor bir dans gerekiyor sadece yargılar olmadan işittiğim şeyi gönül hoşluğu ile dinlemek yeter.

0|0
    0|0
    • bu kadar karmaşada böyle bir düzende cevaplanmamış sayısız sorular arasında senin dediğini yapabilene ne mutlu

• Teşekkürler:) size de iyi geceler dilerim.

• bende teşekkür ederim o zaman :) sana da iyi geceler :)

Kızlar Ne Diyor 4

• bu sitede üni okuyanların bazılarının bu herseyi biliorm kafalarının nereden geldgini ögrendim.. bu paralellikte bakarsak olaya mezunların g.tlerinin beş karıs daha havada olması gerekirmiş onu ögrendim.

0|1
    1|0
  • mat II den matrisleri öğrendim mesela :D

0|0
    0|0
  • malak gibi yattım ne öğrendim ne de bi kötülük yaptım yaptığm iyilikkten kabul edersek çanak büyüttüm

0|0
    0|0
  • kaç senelik arkadaşım deyip güvenmiceksin ne yapacakları belli olmuyor hele ki kadınların.

0|0
    0|0
    • kadın erkek diye ayırt etmeyelim bence erkeklerde de var böyle insanlar maalesef.

• onu bende biliyorum çoğunluktan bahsediyorum öffff.

• tamam tamam kızma :)

Erkekler Ne Diyor 3

• "Dünyada yeteri kadar ışık olması gerektiği kadar, belli bir derecede şeref ve haysiyet de olmalıdır. Arsızların sayıları çoğaldığı zaman, kendi içlerinde birçok insanın şerefini taşıyabilen insanlar daima olacaktır. O adamların içinde binlerce insan vardır, insanlık onuru vardır. "

fidel castro

bu sözün doğruluğunu bininci kez kendime kanıtladım

0|0
    0|0
  • bugün jagermeister'ın cidden ısıttığını öğrendim. kar yağarken yürüttü arkadaş sağolsun donmak üzereyim deyince de bundan içelim dedi. bunu hiç içmemiştim, öğrenmiş oldum.

kötü birşey olmadı bugün zaten toplantı vb ile geçti akşama kadar

0|0
    0|0
  • Sınavın güçlük indeksinin hesaplanmasını ve ayırt edicilik indeks katsayısının hesaplanmasını öğrendim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...