Cevaplarınız çok önemli ltfn bakın

Şimdi benim küçüklükten beri tanıdıgım bir çocuk var,konuşmuyoruz ama ailelerimiz tanıştıgı için bizde tanışıyoruz,neyse çocuk eskiden beri bana karşı utangaç,küçükken öyle degildik hatta beraber oynardık ama zmn çabuk geçiyor yavaş yavaş büyüdükce yollarımız ayrıldı ama bazen biz onlara,onlarda ailesi bize gelirler, nedense öyle arada karşılaşırız sadece bakar sonrada hemen bakışını çekiyor,yada fark ettirmeden yandan bakıyor,sevgiliside olsa yine aynı olsun yada olmasın degişen birşey yok hep aynı bakışlar,sizce neden böyle bi sorun var ama nerde? Bi başkasını severken bile bana böyle yapması tuhaf

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Sen gereksiz yere üzerine farklı manalarla alınıyorsun. Sonuçta tanışıyorsunuz işte. Görünce bakar tabi.

0|0
    0|0
  • küçükken hiçbirşeyin farkında olmayan o çocuk şimdi kendisini tanıyor belkide

utangaç biri takıntıları vardır , senden çekiniyordur

mesela ben çok gerçek söylüyorum ; 10 yaşındaydım mahallemizdeki 21 yaşındaki bir kızla

abla diceğimm kişi , onunla çok farklı şeyler yaşıyorduk öpüşüyorduk aynı yatakta yatıyorduk :D

ama sonradan büyüdükden sonra yaklaşımlar değişiyor :/

0|0
    0|0
  • İçinde yaşadığı sana karşı bir sevgi belki bir aşk vardır arkadaşlığınızın bozulacağı düşüncesiyle böle davranıyor olabilir.

0|0
    0|0
    • ortada kusme falan yok, buyuduk su kadar soylim 12 yasindan beri boyle simdi ise 19 yasindayiz normal mi?

• bakmasından mı rahatsızsın bakmamasından mı

0|0
    0|0
    • hiç biri tabikide ama sadece merak ediyorum neden boyle diye

• Seni arzuluyor...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...