Arkadaşınızın çıktığı erkeğe aşık oldunuz mu?

Arkadaşınızın sevgilisine aşık oldunuz ya da sevdiniz mi?

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• ben olmadım ama benim sevgilime arkadaşım aşık olmuş ve bende bunu öğrendim kızla selamımı kestim bitti...sanki başka adam yokmuş gibi...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Hiç olmadı olmasında zaten. arkadasım eski erkek arkadsımla birlikte oldu ama. Artık ne halleri varsa görsünler..

0|1
    0|0
  • Hayır,olmadım.Allah yazmışsa bozsun

0|0
    0|0
  • ben olmadım ama benim sevdiğim insan arkadaşıma teklif etti...çok kötü bir şey ama sonra sevindim ona layık biri değilmişim demekki daha iyisi karşıma çıktı =)

0|0
    0|0
  • olmadım ...aşkından ölsende olmaması gereken bir durum

0|0
    0|0
  • biz öylelerine o.c diyoruz kusura bakmasın da kimse dünya ahret kardeşin sayılır ya, var mı öyle saçmalık?

0|0
    0|1
  • hayır.genelde karşı taraf bu duyguları beslemiştir..tabi hemen uzaklaşarak cevap vermişimdir bu durumlarda

0|0
    0|0
  • Hayir olmadi.En fazla iyi diyaloglar gelistirmeye calistim hepsi bu.

0|0
    0|0
  • asla... onlardan da öyle bir şey ne gördüm ne de hissettim.

0|0
    0|0
  • Hayır kimseye ait olana bakma huyum dahi yoktur.O yüzden olmadım...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kızlar genelde bu erkeklere asık olmazlar. ama kız arkadasıyla bu erkegin ilsikisi bitince bir sekilde eger begendilerse , iletisime gecerler. bir kısmı tabi

0|0
    0|0
  • arkadaşının sevgilisine yan bakanı hiç tasvip etmiyorum ayıp ister erkek ister kadın olsun yanlış..!

1|1
    0|0
  • Olmadım. Sebep olarak birincisi gay değilim. İkincisi arkadaşımın yeni içinden çıktığı erkeği ben ne yapayım?

0|0
    0|0
  • Karaktersizlikden başka bir şey değilki ...

1|0
    0|0
  • Olmam Olamam da Allahın izniyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...