Spor hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

Arkadaşlar haftada 3 gün düzenli spor yapıyorum. Beslenme düzenim pek fazla iyi değil aslında. Sabah kahvaltıda gevrek yumurta ve meyveli yoğurt yiyorum. Öğlen okulda ton balıklı sandviç yiyorum. Evde akşam yemeği ve en son öğün olarak da çay meyve ve 1 parça çikolata oluyor. Abur cubur çok nadir yiyorum özel bişey olmadıkça. Ama kilo veremiyorum. Sanırım ya durdu ya da yaptığım spor yetmiyor olabilir.

Spor hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?
Şu an ki halim beyaz tişörtlü olan. Ama daha fazla zayıflayamıyorum. 165 boyum 61 kiloyum. Sizce ne yapmalıyım?

0|0
6|22

En İyi Erkek Görüşü

• Sizi daha oncede gordum cok iyi zayiflamissiniz. can gelmis yuzunuze, artik senin su an ki kilon normal oldugu icin sporunu agirlastirman gerekiyor 61 kiloda iyidir yeterki saglikli ol. su takviyesi yeterli degildir belki uyku duzenine dikkat et.

1|0
    0|0
    • Su fazla içmiyorum doğru. Önceden her gün yüzüyordum şimdi haftada 3 gün spor az geliyor demek ki

• Yani zayiflamada %30 spor geri kalani beslenme uyku ve moral etkili , vucudunuz forma girmis demekki biraz fazla spordan zarar gelmez, formunuzu korumaniz yeterli bana gore

En İyi Kız Görüşü

• beslenme düzenin fena değil aslında son halin kilolu değil normal gözüküyorsun ama hala fazlalıklar var yapmaya devam et zayıflarsın bir süreden sonra daha yavaş zayıflamaya başlaman normaldir artık biraz daha yavaş zayıflayacaksın ama sabır sabır :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Bak normalde burada her yoruma atlamıyorum işsiz gibi de sen azimli bir arkadaşsın..

Ağırlık idmanı yap , Hight intensity interval Training (HİİT) yap en iyi kardio şeklidir , Karbonhidatı düşük tutup proteini yükselt ek olarak yağ yakıcı vs. edineceksende yardımcı olurum Dünya şampiyonları supplement sponsoruluğu yapıyorum

1|0
    0|0
    • L-carnitine mi ne sanırım onu içeren bir bitki çayı içiyorum düzenli olarak. Belki işe yaramıyordur bilemiyorum. Ağırlık kaldırırsam kas yapmaz mıyım? Çünkü ben şu an da spor yapıyorum ama bende kas oluştu kollarımda ve bacaklarımda. Ben incelmesini istiyorum biraz daha

• ağırlık kaldırmak insanı kaslı yapmaz , Kas gelişimi için Kas liflerini vs. yırtarak kaldırdığın yüksek ağırlıklar buna neden olur mikro yırtıklar oluşur kasta bu da örn. ben 100 kilogram omuz basmama rağmen micro şekilde yırtılmaktadır öyle kolay bir olay değildir , L carnitin Vücuttua yağ hücrelerini yakılmak üzere gerekli yere taşır , Bitki çayı içeceksende bol bol yeşilçay

• Teşekkür ederim😊

• Helal olsun

1|0
    0|0
  • cardio agırlıklı calış mumkunse spor aynı saatler olsun.
    yemeklerde mumkunse aynı saatte olsun gunluk.
    proteini çoğaltmalısın kahvaltıda haş. yumurtayı 4-5 yapabilirisin.
    sarıları yeme yanına bir tutam maydonoz 60 gr civarı lor peynir bir kase sut.
    oglen aksamda mumkunse et, tavuk, balık vs. proteinli besinler tuket farkedicektir.
    suyuda unutma butun gune yaymaya çalış 3lt yeterli. . .

1|0
    0|0
    • 4-5 yumurta çok fazla ben o kadar şey yiyemiyorum çok az yemek yiyorum ve o an doyuyorum ama sürekli acıkıyorum

• harbiden helal olsun vucut bir yerden sonra bir sure kilo veremez diyetini ve antremani degistirebilirsin ☺

1|0
    0|0
  • Yaptığınız sporu ağırlaştırabilirsiniz ve o diyete bir el atılması gerekli hep karbonhidrat olmaz öyle

1|0
    0|0
    • Evet sevmiyorum ama nasıl bir diyet yapmalıyım bilmiyorum

• Soruda söylediğiniz gibi besleniyorsanız o kadar ekmek fazla ekmek yerine başka birşey ile doymayı deneyin tıkabasa doymayın hiçbir zaman

• Sadece öğle yemeğinde ekmek var aslında onun dışında ekmek yemiyorum

• sakın ola ki ağırlık kaldırma kuzucum. Zaten sporun şişkinliği var daha da şişersin. Çok tatlı ve güzelsin sana bir sporcu olarak yardım etmek isterim tabi kabul edersen.

1|0
    0|0
    • Ne tür spor yapıcağımı söylemen yeterli

• karbonhidrat yağ ve protein dışında alacağın ne var? Protein kas yapmaz. Protein vücudun yapı taşı olan kas dokunun temel yapılarından birisidir sadece. Onarıcıdır yapıcıdır. Zaten amacımız hızlı yağ yakmak ise sadece protein ve su ile yağları parçalarsak daha hızlı zayıflamaz mıyız?

• Peki sağol 😊

• Sen bu kadar zayıglafıgına dua et bence

1|0
    0|0
  • Tebrik ederim sizi😃

1|0
    0|0
  • Bence çok güzel olmuşsun eskiye göre ve cidden zayıflamak istiyor isen sabahları kuru kayısı ilr başla yeşil çay iç önemlidir limon 🍋 kullan ve düzenli spor yap öğünleri ayarla gece yatmadan önce birşey yeme

1|0
    0|0
    • Sabahları kayısılı l-cartinine li çay içiyorum. Metabolizma çalıştırıyor yani faydasını gördüm bazı konularda. Limon salatada çok kullanıyorum ve haftada 3 gün düzenli spor yapıyorum. Bu 3. haftam olucak ama bacaklarım falan yeni yeni ağrımaya başladı

• Tamam kıvama geliyor artık yağ yakma operasyonu başladı ama dediğim gibi yağlı yiyeceklerden uzak dur spora alışmış bünye çok çabuk kilo alır...

• Teşekkürler 😊

• ilk başlarda ödemve sut attıgın icin kilo verimi hızlı olur. Sen asıl zor iş yag yakmaya başladın bu kolay olmaz bide spor %30 beslenme %70dir azim ister ve hedefinden sasma eminim ki yaza istediğin fit vucüt gireceksin :D

1|0
    0|0
  • @Buzadam11 knk gel la gel

1|0
    0|0
  • Daha fazla zayiflamana gerek yokki. vucudunda bir yag kapasitesi olmali. vucudun daha fazla zayiflamaya direniyor. sen iyice zorlayipta bagisiklik sistemini bozma bence. gayet iyi olmus fizigin.

1|0
    0|0
  • yeter la şükret iyisin

1|0
    0|0
  • İyisin

1|0
    0|0
  • Benim hızıma yetişirsen verirsin😄

1|0
    0|0
  • Yumak yok devammmmm

1|0
    0|0
  • günlük yemek aktiviteni söyle

1|0
    0|0
    • Günlük yediğim şeyleri yukarıda yazdım ek bişey yok her gün aynısı neredeyse

• Spor yapıyorum sürekli farklı sporlar ve ağır yapıyorum

• cok iyi ama yeme konusunda sabahları 1 muz ve mekik cok iş görür diyim bayada evrim geçmirmişsin :D

• Bence sahanesin zayıflama ;)

1|0
    0|0
  • Ülkemizde bir çok diyetisyen uzamnı var bence gitmelisin

1|0
    0|0
  • Çok guzel g

1|0
    0|0
  • Bende başladım diyete fazlam vardi 10 gün oldu iyi verim aldım ama tartilmadim cevremden afarkedilmeye başladı istersen anlatırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Aksam meyve yemek cok yanlis
    Meyvesekeri feci kilo aldirir

Beslenme düzenini degistirmelisin

Sanirim simdi yine karbonhidrat dönemine gecmelisin ama bu sefer kas yapmak icin de spor planin olmali

1|0
    0|0
    • Kas değil incelmek ve sıkılaşmak istiyorum 😐

• Tamam ama yag oranini düsürmelisin bunun icin biraz kas yapmalisin
      Ama en iyisimi sen yine bir trainer e sor
      Fitness salonunda falan

• O halinde hayet iyimiş ama çok güzelsin

1|0
    0|0
  • Yemek düzenin ve yediklerin çok ideal sporunu haftada 4 e çıkartabilirsin bunun haricinde düzenli koşu da yapmalısın günde 15-20 dakikanı tempolu koşuya ayır mutlaka gayet iyi görünüyorsun

1|0
    0|0
  • Bu kadar zayıflamısnolman bu beslenmeyle ılgınc cunku hıc saglıklı degıl ozellıkle aksam proteın agırlıklı guzel bır ogun yap abur cıbıru kes 3lt de su

1|0
    0|0
  • Koşu yap düzenli

1|0
    0|0
Yükleniyor...