Protein tozu kullanıp sonuç alan var mı?

evet ne kadar sürede ne kadar cm gelişti gögüs omuz kaslarınız. ve ne kadar kullandınız

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• ''Protein tozu kullan, Arnold gibi olursun 2 aya kasların şişer'' diyen insanlar yüzünden böyle bir algı oluştu ülkemizde malesef :) Protein tozları senin tavuktan, etten, yumurtadan aldığın proteinden hiçbir farkı yoktur. Peyniraltı suyundan yapılır ve günlük protein ihtiyacını karsılamana yardımcı olmaktan başka hiçbir işe yaramaz. Antremandan sonra 1 ölcek protein tozu icmekle 100 gr tavuk göğsü yemek arasında hiçbir fark yoktur. Tek farkı protein tozunun 2 kilosu ortalama 200tl tavuğun 2 kilosu 30 tl... 6 senedir bu işi yapıyorum ve ülkemizde besin takviyeleri para tuzağından başka bir şey değil (içerikleriyle oynanması da cabası)

0|0
    0|0
    • foto seninse karın kaslarını nasıl yaptın hacı ya ,.:D

• hocam bide karbonhidratı 3 katına çıkar dedin ya sadece pilavla mı olcak o iş. ekmek yasal hamur yasak

• Dostum patates var (haslama), bulgur, makarna (esmer olursa daha iyi olur), yulaf ezmesi, tam buğday ekmegi, vs vs vs. Istemediğin kadar karbonhidrat içeren iyi gıdalar var. Bunlardan alacaksın dostum.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• bır donem kullandım ama cok acemıydım o zamanlar sporda bır ıse yaramamıstı kanks

0|0
    0|0
  • Evet, fakir aç kaldım bir ay öğrenciyken almayın.

0|0
    0|0
    • tüm parayı toza yatırmamak gerek tabi. d

• Evet var gördüm bizim bir arkadaş kullanıyo çok faydası oldu hayvan gibi kas var şimdi adamda

0|0
    0|0
Yükleniyor...