Sporla ilgilenenler, bunlar işe yarar mı?

Hergun 60 tane bacak, 80 tane karın ve 60 defada 3 kg bandil çalışıyorum. İncelemek istiyorum. Maddi durumum yok, Unv okuyorum. Babaannem yasli onunla kalıyorum. Bu yüzden dışarı çok fazla cikmiyorum okul dışında. Bu yaptığım egzersizler işe yararmi? İncelirmiyim? Ve ne kadar surede etkili olur?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sabah 5te çık dışarıya ve koşmaya başla. Yemenede dikkat edersen incelirsin.

0|0
    0|0
    • Kosmazsam ise yaramazmi 😃

• Ya haraket gerekiyor. Evet işe yarar mı yarayabilir ama ne kadar ve ne süreyle bilemem.

• Peki tesekkurler )

En İyi Kız Görüşü

• Yaptıgın her egzersizin karşılıgını alırsın hiç şüphen olmasın :) Bana özelden yaz istersen yardımcı olabilirim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bandil ne la dumbell kanks

0|0
    0|0
    • Ahahaha 😂😂😂😂 t9 , hizli yazinca boyle oluyor
      😂😂😂😂

• ip atalayabılırısn evde 30 dk

0|0
    0|0
  • dışarıya çıkman lazım arada evde hep kalmak iyi birşey değil yürüyüş yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bacak kalınlaşır incelmez karını 80 yapma 25ten başla 3 günde 5er arttır 1 gün dinlen geri devam et

1|0
    0|0
    • Hmm, zaten cok agriyor kaslarim bugun yapmadim yarin yaparim ama 25 az gibi. Bacak harekertleri yapmayayimmi yani?

• Ben 60 diye basladim 20 ser olarak arttiriyorum. Sen anliyosun galiba spordan :o

• Evet anlıyorum spor sabır işi sen hemen çabuk olsun diye çok arttırırsın ama olmaz yanlış sistem zamana bırakmalı ve düzenli yapmalısın

Yükleniyor...