Spor akademesi okuyorum da masa tenisi raketi önerir misiniz ?

Masa tenisi dersini severek aldım.Güzel de oynuyorum,onun için butterfly vs kullandığınız ya kalitesinden emin olduğunuz raketleri tavsiye edersiniz memnun olurum.

0|0
02

En İyi Erkek Görüşü

• masa tenisi raketi seçmek için saçımı kullanırım ben, raketin yüzeyini saçıma hafifçe dokundurup kafa derime değmeyecek şekilde çekerim ileri doğru saça uyguladığı tutuculuğa göre karar veririm.. şu ana kadar kullandığım en iyi raket stiga marka bir raketti yarı profesyonel bir raket olduğu kanaatindeyim ancak masa tenisi hocam da kullandığında çok beğenmişti.. onun kullandığı bir profesyonel raketi ben çok etkin bulmadım.. ama elbette her sporcunun ihtiyaç ve oynayış tarzı farklı.. o biraz daha sert kullanıyordu ben ise daha çok spin veriyor daha yumuşak oynuyordum.. kendi oynayış stiline göre bir raket seçmelisin.. eğer kesmiyorum ben direkt vuruyorum diyorsan daha farklı seçenekler var spin için daha farklı olanlar var kontrol için daha farklı olanlar var.. ama deneme şansın çok olmadığı için doğru raketi bulana dek bir miktar para harcayabiliyorsun.. kaç tl harcamayı düşünüyorsun rakete?

0|1
    0|0
    • kardeşim ben spor mağazasından alışveriş yapmıştım epey de vakit geçti.. internetten de nereden buluruz masa tenis raketi pek bilmiyorum açıkçası..

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 1

• Kardeşim oyun stilini anlatmışsın. Şöyle söyleyim 100 TL lik bir bütçen varsa hazır rakete bulaşma. Defansif oynuyorsun gibime geldi. Kombinasyon bir raket oluşturabilirsin kendine. Tahtası ALL- veya ALL + olmak üzere ve lastikleri bol spinli ve iyi kontrollü olmak üzere. Bu kombinasyonları birsürü sitede yapabilirsin araştırma yaparak. Tahta ve lastikleri, lastiklerin kalınlıklarını seçiyorsun onlar sana yapıştırıp hazır raketmiş gibi gönderiyorlar. Ama emin ol ki hazır raketten daha çok zevk alırsın. Ha yok illaki Hazır raket alıcam dersen, Butterfly timo boll gold raketini önerebilirim sana yada en iyi hazır raket sıralamasında 1.liği paylaşan iki raketten biri olan Butterfly Platin Plus u önerebilirim. Kombinasyon yapmak istersen yardımcı olurum.

0|0
    0|0
    • sağol reis butterfly timo boll goldla çok iyi savunma yapabilir miyim

• Reis üst düzeyde oynuyorum ama profesyonel değilim.Kombinasyon raketi,toplama bilgisayar gibi yani :D

• evet aynen öyle oluyor. toplama bilgisayar hesabı

Yükleniyor...