Özel eşyalarınızın sevgiliniz tarafından kullanılmasına izin verir misiniz?

facebook , twitter , telefonunuzun şifresini sevgilinize söylermisiniz .?size haber vermeden mesajlarınıza bakması sizi rahatsız eder mi? sevgilinizden böyle bir beklentide bulundunuz mu yada o sizden istediğinde tepkiniz ne olur?

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• güvendiğim birisiyse veririm zaten sevglli demek benim için evleniceğim kişi demek

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Yani tarafların birbirinden sakladığı birşey yoksa bence bunlar gayet normal tabiki izin verirdim ve karşı taraftan da beklerdim.Bu özel hayata saygısızlık falan değil bence samimiyetin son aşamasıdır,güvenin imzalı metnidir:)

1|0
    0|0
  • Sevgili dahi olsa herkesin kendine özel bir yaşam alanı olmalı.

Bu kötü bir şeyler yapacağı için değil, bence insanın doğasında buna ihtiyaç duyduğu için gerekli.

Benden böyle bir şey istense anlayışla ve güzel bir dille reddederim ama ısrar ederse dil ayarlarımla hafifçe oynayabilirim :).

0|0
    0|0
  • ilişkimiz ciddiyse,aklında ? kalmaması için veririm lay lay lom sa neden verim pazara giderken eldeki bulgurdan olmayalım:)

1|0
    0|0
  • bnim özelim sevgilim herseyim onun sayılır

1|0
    0|0
  • Facebook'taki her mesajıma bakmasını istemem.Sonuçta arkadaşlarımla özel muhabbetler ediyorum.Onları görmesi hoş olmazdı.

1|0
    0|0
  • Hayır tabiki sevgilisi olunca insanın özeli olamaz :D ikinizin özeli olur o :D

2|0
    0|0
  • ben uyuz oluyorum işte muhabbete bunun için de uzun ilişkiye hayır..

0|0
    0|0
  • sanal ortamların şifresi okuması çok da önemli değil .

0|0
    0|0
  • İzin vermem. Uyuz oluyorum böyle şeylere.

0|0
    1|0
  • Kesinlikle izin vermem

0|0
    0|0
  • Hesabı açıkken yada benim hesabım açıkken birlikte baktığımız olur ama özellikle şifre ne veririm ne isterim. Güvensizce ve çocukça.

0|0
    0|0
  • Çok saçma böyle şeyler.

0|0
    0|0
  • her kız aynı fikirle girmiyo bazılar güvensizlik için bazıları vakit geçirmek için yani kişisine göre değişir

0|0
    0|0
  • bakmasına izin veririm fakat kıskançlık yaratmıyacaksa çünkü ben kızlarla çok samimi konuşurum genellede kızlarla konuşurum facede

0|0
    1|0
  • adı üstünde özel eşya başkası kullanamaz

0|0
    0|0
  • ozelim benimdir..başkası giremez...

0|0
    0|0
  • böyle çocukça şeylerle uğraşacağımı sanmıyorum

0|0
    0|0
  • istemem. saçma sapan işler.

0|0
    0|0
  • Tabi, kullanabilirsin.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• insanın özeli olursa bi tek sevdiği olur..gerisi fasa fiso... ama güven sarsacak bişiler varsa o zmn şifresini vermez.. çünkü başka naneler yiyordur.

1|0
    0|0
  • sevysam verirrm bütn şifreleri istdğne baksın hiçte rhatsız olmam

2|0
    0|1
  • hayır izin vermem

0|0
    0|0
  • Eder . Özel alanları olmalı herkesin.

0|0
    0|1
  • hayır kullanamaz bakamz okuyamaz