Yarın schalke 04-galatasaray maçını bilgisayardan izleyebilme şansım varmı.?

Yarın schalke 04-galatasaray maçını bilgisayardan izleyebilme şansım varmı daha önce izleyenler varsa bi link atsın az tv diyolar ama tam bilemiyorum maç başlarken şifreliye geçiyor diyolar internettede aynı durum varmı bide çok donuyormu bilgisayarda bilgisayar i5 donma yaparmı ?

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 11

• alin butun maçları izleyin arkadaşlar işte link aşağıda lik tv dsmart hepsı

Beğeniyi eksik etmeyin verin artıyı :)

link

bc.vc/bj79xz

0|0
    0|1
  • AZ Tv maçı canlı veriyor. Tv kanallarını yayınlayan tüm sitelerden Az tv'yi bulup maçı izleyebilirsin bilgisayardan.

0|1
    0|0
  • Kesin bilgi Azeri kanalları vermiyor..Alman Zdf ve İsviçre kanalı Sf 1...Netten link için Atdhe alan adlı ve net..eu..com vs tüm uzantılarla ara kesin bulursun..

0|1
    0|0
    • birader sende netten bakacaksan bana iyi bi sitenin linkini atarmısın ben bulurumda donarmı çıkarmı bilimiyorum sen daha önce izlediysen bi öneri yaparmısın

• az tv verecek maçı Madrid-ManU maçını izledim tek kötü yani azerice olması.

0|1
    0|0
  • Yarın Maça 1 saat varken mesaj at linkleri veririm şimdi belli olmuyor siteler kapanabiliyor kaçak olduğu için.

0|1
    0|0
  • i5 çok iyi ama birazda internet hızıyla alakalı birşey..İnternetten çok izleyen var yabancı sitelerden izliyorlar ama hangi site bilmiyorum

0|1
    0|0
  • bir arkadaşım myp2p.pe diye bir site verdi biraz bakındım, hiç izlemedim ama güzel bir siteye benziyor. bence ekle sık kullanılanlara maç zamanı bi bakarsın.

0|1
    0|0
  • evet bende merak ediyorum bi yazın bakalım:))

0|1
    0|0
  • %90 olarak internet hızın önemli. Google'a trgoals.es yaz. kesin izleyebileceğin bir site. Sadece o maçlar değil,lig maçlarını da izleyeblirsin.

0|0
    0|0
  • azeri kanalı veriyormuş hacı

0|1
    0|0
  • sopcast nedir bi araştır

0|0
    0|0
    • kapatılmış bi site araştırdım

• yanlış araştırdın sanırım sopcast internetten televizyon izlemene olanak sağlayan bir programdır.site değil ?

Yükleniyor...