Squad yaparsam kalçam büyürmü?

Squad yapmayı düşünüyorum ama sadece şekillenmesi için çoğu kişi dahada büyütmek için yapıyor bu konuda bilgisi olan deneyen varmı?

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Squat o bir kere belki ilk başlarda küçülür kas oluştukça sertleşir ve büyümeye başlar ilerde de

0|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Sıkılaşır wvet doğrudur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Bence beynini şekillendirmek için çabalasan daha faydalı olur senın için

1|1
    1|0
    • Bunu kendinde uygulamayıda dene bir ara emin ol baya ihtiyacın var

• Kalça sporla büyümez canım benim. Ancak yağ ile büyür. Kas olarak büyütmek için tamam büyütebilirsin ama senelerini alır... Ve ahım şahım o kadar çok büyümez...
    Kadınların en yağlı ve en soğuk bölgesi ama gelde erkeklere söyle birde :)

0|0
    0|0
  • Bundan sonra fizikle ilgili sorulara malı görmeden cevap yok size, bu da size ders olsun o kadar.

0|0
    1|0
  • Büyümez merak etme. Sadece sıkılaşır kalkar ve dik durur. Karşısında 10 squat yapana bedava bilet veren makineler var. O kadar önemli bir hareket

0|0
    0|0
  • büyür

0|0
    0|0
  • Büyüten squat değil beslenmedir. Kas spor salonunda değil mutfakta yapılır. ,)

0|0
    0|0
  • Eski kız arkadaşım yapıyordu ama o uzun süredir yapıyormuş cidden fark vardı yani çok aşırı çekici oluyolar ya :(

0|0
    0|0
  • Yok ya ne kalçası. Bence kulakların büyür.

0|0
    0|0
  • şekil alırr. ÇD

0|0
    0|0
  • Sekillenir

0|0
    0|0
  • Büyür

0|0
    0|0
  • şekilede girer diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Kalcan nasil şu an

0|0
    0|0
  • bizim orda göte g*t derler bacım evet götün büyür :)

0|0
    0|0
  • büyümez dikleşir yaygın popodan dik popoya terfi edersin ;)

0|0
    0|0
  • En sevdigim kalca

0|0
    0|0
  • poponu büyütüp ne yapacan er geç bir erkek avuçlayacak zaten boş ver beynini geliştir

0|0
    0|0
    • Büyümesini istemediğim için sordum bana akıl dersi verceğine bir anla bence

Kızlar Ne Diyor 3

• Sikilasmak istiyorsan faydasini görürsün illa ki. Ancak kas kutleni arttirmak ve hacim kazanmak agirlikla calisarak olur asil

0|0
    0|0
  • Uzun süre istiyor.

0|0
    1|0
  • Hem kalçan bende baldırın büyüyo baldırın büyümek zorunda büyümezse kalçan etkilenmez zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...