Kabızlık derdi ve çözümü?

Nedir çözümü? 1,5 saatimi wc de geçiridim.Üstten bastırıyor alttan engelliyor.Sonuç başarısız.

Ben böyle lanet bir şey görmedim.

Güncellemeler:
Çok teşekkürler arkadaşlar.Önerilerinizi tek tek okudum hepsini.

Zafer benim! başardım

0|0
18|22

En İyi Erkek Görüşü

• kanka makata biraz krem sür baş parmağı hafiften anüs çukurundan içeri sok işe yaramdımı 20 mekik çek biraz su iç üstüne kefir de iyi gelir üstüne 20 mekik daha o damı olmadı sırt üstü yere yat yukarı kalk bisiklet hareketi çok afedersin kaseye iki elle yüklen kapakları aç biraz ıkın ama fazla zorlama patlayabilir %73 sonuç verir bu hareketler.

0|1
    0|2
    • Çok teşekkürler dostum.

tıpta ayıp yoktur :) saolasın özenle anlatmışsın.

• ne demek her konuda engin fikirlerim sizlerle olmaya devam edecek işe yaradıysa birinin derdine bi çare olduysak ne mutlu bize biz gönülden yapıyoruz insanlığa hizmet için yakında sakal bırakıp şifalı bitkiler işine de giricem.

• İnşallah bir insanı kurtarmak bütün insanlığı kurtarmak gibiymiş.

Kızlar Ne Diyor 18

• kayısı bır baradaga koyulur üzerine sıcak su koyulur 15 dakıka bekletılıp o su ıcılır sonra kuru kayısı yenir. zeytınyag iç bir yemek kasıgı ıyı gelir bol su tüket kahve iç ( nescafe)

0|2
    0|0
  • günde 10 bardak su içmelisin ve sebze ağırlıklı beslenmen lazım

0|2
    0|0
  • Kuru incir ye .

0|3
    0|0
  • sabah aç karnına bi kase yoğurt ye üstüne bikaç bardak ılık su iç ve biraz kareket et bişeyin kalmaz :D geçmiş olsun bu arada

0|1
    0|0
  • incir kayısı boşver. 1-2 tatlı kaşığı zeytinyağı iç, yarım saate bişeyin kalmaz :)

0|1
    0|0
  • Bol su içmek, düzenli beslenmek. Diyetisyene, iç hastalıkları doktoruna gitmek.

0|0
    0|0
  • kayısı çayı iyi gelir :)

0|1
    0|0
  • aklıma bu geldi. link

Neyse.. sadfgasvhgd

link burayı bi incele.

0|0
    0|1
  • tebrik ederim :D

0|0
    0|0
  • meyve ye iyi gelir sana ,bolca elma tuket mesela .wc'de yatib kalkacaksin :))

0|2
    0|0
  • bol su iç, lifli şeyler ye. çok fazla et ve tavuk yeme. magnezie calcine diye bir ilaç var, durumun çok kötüyse bir doktorun ya da eczacının fikrini alıp kullanmaya başlayabilirsini.

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun :(

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Okurken koptum:asdlkasjdkljasd :D

0|0
    0|2
  • geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • magnesıe calcinee saba etkili olduğunu duydum dene derdi olanı rahatlatıyomuş

0|0
    0|0
  • Zeytinyağlı domates ye.

0|0
    0|0
  • sen yine iisin ben napiim çatlak var 1 sattım tuvaletde geçıyo

0|0
    0|0
    • çatlakmı. ne çatlağı ?

• Evet daha beterleri varmış neyse sana da geçmiş olsun neyseki ben çatlatmadım :)

• sende bu sorun sürekli var galiba çatlama sebebi olan kabızlık sana önere bileceğim bir ürün var probiotik bakterilerini yeniden kazanıp bu sorunu kökten halletmen için öyle sentetik filan hayatından çıkar birdaha girmez çünki sentetik ilaçlar bizim bünyemize ters link burada var besin takviyeleri bölümünde

Erkekler Ne Diyor 21

• bende de aynı dert vardı, bol su iç, zeytin falan yiyorsan günde 6 taneyi geçme, fazla çikolata yeme, sebze ağırlıklı beslen.Aç karnına kuru incir ye, günde 2-3 tane, fazlası bildiğim kadarıyla şekere yol açıyor, özellikle o incirlerin üstüne suyu içtin mi işlem tamam, en azından bende böyle oldu. :)

0|0
    0|0
  • kuru kaysının faydalı olduğunu duymuştum kabıza

0|0
    0|0
  • eğer sorun çok devam ederse eucarbon yada debridat forte tavsiye ederim özelikle debridat forte kabızı normal dışkıya ishalide katı dışkıya ceviriyor

0|0
    0|0
  • Arkadaşım ilk olarak ENDOKRİNE git eğer gitmediysen ve troid testi yaptır mutlaka. Eğer sonuç negatif çıkarsa. Bu seferde DAHİLİYE ye git. İBS olabilirsin ve bu hastalığın çözümü yok yediklerine dikkat etmen gerek. Ama İBS teşhisi konulabilmesi için önce bu dediklerimin yapılması ve tahlillerin temiz çıkması gerekir.

0|0
    0|0
    • Hayatımda nadir zamanlarında oluyorum.

İlgin için Çok teşekkürler.

• Eczaneden Bekunis ilacını alabilirsin.

0|1
    1|0
  • 4 5 tane bira iç bak nasıl boşalıyosn:D

0|0
    0|0
  • lağmal yaptır... bir çok arkadaşım son çare olarak bunu denediler... bel ağrısı yapıyordu... doktor lağmal verdi...

0|0
    0|0
  • sinameki otu aklında bulunsun :)

0|0
    0|0
  • sürekli bir sorunmu yoksa yeni mi oldu eğer sürekli yaşıyorsan probiotik bakterilerin yok olmuş olabilir

0|0
    0|0
  • bir kase yoğurt içine 2 kaşık sirke koy bunu ye.ilaç olarak reniee tablet alabilirsin eczaneden.

0|0
    0|0
  • bir kase yulafı sade yiyosun üstüne iç içebildiğin kadar su 2 3 saate ...

0|1
    0|0
  • bol bol süt iç + kuru kayı su

0|1
    0|0
  • kuru incir..kuru kayısı...

0|1
    0|0
  • Aç karınına kuru kayısı, üstüne bir bardak ılık su.

0|1
    0|0
  • libalax lavman

0|0
    0|0
  • hz. Google varken bunu niye burda soruyorsun? Akla mantığa uymuyorsunuz abi.

0|1
    0|1
  • Hacı seen cırcır olmussun :Dqwrfwasdfas

0|0
    0|1
  • bardakta satılan haşlanmış mısır ye üstünede su iç tamam motoru bozdun geçmiş olsun :)

0|0
    0|0
  • soğuk yere otur

0|0
    0|0
  • balla sıcak suyu karıştırıp ye

geçmiş olsun şimdiden

0|0
    0|0
  • kabızlık mı basur mu?, oturma banyosu yap iyi gelir

0|0
    1|0