NEDEN KASLI ERKEK?

Merhaba hanımlar ve beyler. Neden daha çok kaslı erkekler tercih edilir. Kaslı olmanızın bir avantajını paylaşırmısınız? Cinsel argüman kullanmadan, başınıza gelmiş bir olay vs. ya da yararlı bir durum. Ve hanımlar neden gerçekten kaslı erkek?

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Eskiden kaslı erkeklerin daha seksi olduğunu düşünürdüm. Şimdi illa kaslı olsun diye bir takıntım yok. Çok kaslı olan erkeklerin itici olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • O düşünceni bir şeyler tetiklemiştir illa ki, nedir mesela?

• Bir fikrim yok. Tek bildiğim eskiden seksi bulduğum kaslı bir adam şu an ilgiiyi çekmiyor. Hatta normalden fazla kaslı olan adamları doğal bulmuyorum. Bir de artık bir adamda aradığım ilk şey doğallık, kendi gibi olabilmesi. Çoğu adam kızları etkileyebilmek için spora başlıyor. Bu bana samimi gelmiyor. Spor yapacaksan kendin için yap, sağlıklı olmak için yap. Sırf kızları etkisi altına alabilmek için şişme bebek gibi dolaşanlar var ortada. Bir de rambo atlet giyip fotoğraf çektirip, bunu sosyal medyada profil fotoğrafı yapmazlar mı irrite oluyorum. Burada da öyle insanlar vardır belki. Amacım kimseyi yerden yere vurmak değil. Kim ne yapmak istiyorsa onu yapsın, yeter ki özenti olmasın, kendi gibi olsun, doğal olsun.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...