Derdimi anlatacak kimse bulamasın size yazayım bari

arkadaşlar kalbim öyle eziliyo ki. bugün sevgilimin doğum günüydü sabah onu kahvaltıya götürdüm, gittiğimiz yerde pasta yokmuş garsona pasta aldırdım. sonra hediyelerini verdim. bi kutu içine 8 tane A4 kağıdını birleştirip bi mektup yazmıştım upuzun, sonra video hazırlamıştım, iyi ki doğdun aşkım harflerinden puzzle yapmıştım, iyi ki doğdun yazan bi ödül gibi bişi var ondan almıştım. bi tane sevdiği renk kazak aldım içine 100den fazla doğum günü sözü yazdım, bi tanede gömlek almıştım beğendi hepsini çok mutluydu bnde. akşam kuzenleriyle beraber yemeğe gittik arabada kuzeni sevgilimin iddia oynadığını söyledi ben kızarım öyle şeye haram para istemem. snra ayrıldık onlardan konuşmak için beni eve bırakma bahanesiyle sigara yaktım yüzüğümle oynuyodum o da ne desen haklısın kızdığını bile bile oynamıyorum dedim yalan söyledin dedi bende ihanet ettin bana ama bugün doğum günün tartışmak istemiyorum susuyorum o yüzden içime atıyorum sen böyle yapınca içim eziliyo soğuyorum dedim yüzüğümle oynuyodum o sıra istersen çıkar bi şey diyemem dedi dünyam yıkıldı o an adeta tokat atıp verdim yüzüğü eline kafamı eğdim önüne ağlamamak için. sen o kadar emek harcadın ben ne diyorum sana dedi yarım saat özür dileyip ağladı zorla taktı yüzüğü evime bıraktı ama o laf içimde büyüdü büyüdü taş oldu..

napıyım nasıl atıyım bu acıyı siz söyleyin, dostlar

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• sen bence olayı gereğinden fazla abartmışsın fazla tepki vermişsin onunda bi anlık düşünmeden ağzından çıkmıştır çünkü sonra zaten baya pişman olmuş özür dilemiş sen sevgilini gerçekten iyi tanıyorsan aranızda mesafe engel olmamalı yani bir sözüyle herşeyiyle bir anda silip atmamalısın onu anlamaya calışmalısın o kuzenide az değilmiş aranıza kara kediler giriyor dikkat edin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben şahsen sevgilin olsaydım bu kadar süpriz karşısında o gittiğimiz yerde seni tutup havaya kaldırır işte ben bu kızı seviyorum diye avaz avaz bağırırdım ama biraz kaba tabir olabilir senin hıyarın yaptığı şeye bak:S Allah yardımcın olsun sen ne kadar duygusal da olsan karşındaki odun olduktan sonra sen en büyük ustalara da götürsen onu yontamazlar!

0|0
    0|0
  • gecmıste kutlayamadıgın doum gunlerını de kaza etmıssın anlasılan...bu ne yaratıcı bır kısılıktır yahu... vallahı o hedıyelerı okurken benım ıcım ezıldı...yanı kımseye hedıye almam ve kımseden hedıye de almam ama sevgılım benden habersız bunları yapsa kendımı suclu hıssederım herhalde...

0|0
    0|0
  • bence yine onun kollarında at. seviyorsun işte. sadece kızmışsın. biraz süründür tabii. ama bence ilacın yine o :)

0|0
    0|0
  • ne diyeceğimi bilemiyorum,bir an empati kurdum,gözlerim doldu,allah sabır versin derim,

0|0
    0|0
  • Bence seni sevdiği yok o lafla sen olmasanda olur dedi resmen

0|0
    0|0
  • Lan ne kızlar var be adaletini yaptımın dünyası

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• gördüğüm kadarıyla onu seviyosun. ve o da seni seviyo gibi görünüyo. bence karşılıklı oturup uzun uzun konuşursanız ikiniz de daha iyi hissedersiniz. ama bu konuşma tartışmaya dönmemeli ve içinde ne varsa dışarı dökmelisin ki rahatlayasın..

0|0
    0|0
  • ben de terk etti sanmıştım aman halledersiniz aranızda büyütme

0|0
    0|0
  • ayy nede takintilsiniz yaa hayret bişii

0|0
    0|0
Yükleniyor...