Bacak ve karın kası geliştirmek isteyen bir kız için haftada 3 gün fitness yeterli midir?

bacak ve karın kası geliştirmek isteyen bir kız için haftada 3 gün fitness yeterli midir?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Haftada 3 gün ideal en fazla 4 gün çalışın ama çalışma programınız da önemli tabi ki

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben evde kendim spor yaparak başardım. Ama her gün yaptım. Senin için üç gün ideal ama gitmediğin günlerde kendin egzersizler yapabilirsin :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 3 gun yeter 1 gun aralıklarla spora gidip karın kası yaptım ben

1|0
    0|0
    • evet bazen derslerle falan 2 gün gidebiliyorum ama 3. güne mutlaka evde falan yaparak tamamlıyorum.

• Karin kasi diyetle belirginlesir antremanda ise karin bolgeni. Eline agirlik. Alarak calistir

1|0
    0|0
    • öyle yapıyorum zaten 3 gün yeterli mi merak ettim..

• Beslenme ve yaptigin antreman programina bagli. Calisma sistemine

• haftada 3 gün düzgün bir spor yardımcı olur ama 4 gün ideali. bir ikincisi gıdana dikkat etmen gerekiyor uzman bir hoca ve doktor listesi ile sağlayabilirsin çünkü her insanın temel ihtiyacları değişiklik gösterebilir.

0|0
    0|0
  • bacak kası falan yapma toynak gibi görüntü oluyor çok itici geliyor haftada en az 4 gün yeterli ama evde devam ederim diyosan yeterli olabilir tekrar söylüyorum sakın bacak kası yapmaya kalkma mide bulandırıcı görüntü oluşuyor kızlara yakıştırmıyorum futbolcu bacağı gibi

0|0
    0|0
  • yeterli

0|0
    0|0
  • yeterli

0|0
    0|0
  • yeterli değil

0|0
    0|0
  • Hangi mevkide oynuyon😂

0|0
    0|0
  • Naptın l*n sen :S: D 3 gün diyo :SAD :AS
    en az 1 ay :D

0|0
    0|0
    • 3 gün derken haftada 3 günden kast ediyorum l*n

• Zayif misin?

0|0
    0|0
    • evet

• On bacak, arka bacak. Karin, sirt calis bence uc gun yeter... Ama arka arkaya degil tabii...
      En ideali pzt, crsmba, cuma... Bir gun bosluk birak...
      İlk gun on bacak ile sirt calis...
      İkinci gun arka bacak ile ( tabii kalcada) karin

Kızlar Ne Diyor 2

• Yaterli bence

1|0
    0|0
  • Yetmez çook zamanını alır gelişmen haftada en az 1 gün en çok 2 gün dinlenmen lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...