Beni iyice deli ediyor :@

Kız arkadaşımın psikolojik sorunları mı vardır nedir ya birgün çok iyi birgün çok kötü.Birkaç gündür hiç mesaj atmıyor.Üniversiteyi ailesinden ayrı okuduğu için onları bahane ediyor kendimi çok yanlız hissediyorum o yüzden böyle davranıyorum diyor.O yüzden mesaj atmıyormuş.Bugünde telefonu gün boyu kapalıydı hala kapalı.Şimdi ne yapıyım ?Siz olsanız ne yaparsınız arkadaşlar.Şu anda çok sinirliyim...

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Akıllı olsana anladığım kadarıyla senden farklı bir şehirde hayatında başka biri var ve onun yanındayken seni arayıp sormuyor bu akdar basit

0|0
    0|1
  • seni umursamıyor,başkası var diyemem,olsa terkederdi seni ama sallantıda sanırım,duygularından emin değil,kaçan kovalanır unutma,arama sorma bir hafta bak bakalım ne değişecek.

0|0
    0|1
    • Bende ikinci hattımı kullanmaya başlayayım o zaman atıyım bu hattı bir köşeye...Diğer numaramı bilmiyor nasıl olsa...

• öyle yaparsan sen suçlu duruma düşersin,sen yine onun bildiği numarayı kullanmaya devam et bence,ama arama,o aradıkça hiç bir şey yokmuş gibi konuş,duygularını anlaması için aynı şeyi ona yaşatman lazım.

• owww ailesinden ayrı ama teli kapalı... bence kesin başka biri var... günahını almayayım ama...

0|0
    0|1
  • İkizler burcu mu?

0|0
    0|1
  • Terkederim net!

0|0
    0|1
  • baska birisi var

0|0
    0|1
    • Herkes öyle diyor.Madem öyle ayrılalım demek bu kadar mı zor siz kızlar için ?Ya da aldatan kız böyle mi davranır ?

• aldtan herkesin bahaneleri boyle oluyo

Erkekler Ne Diyor 3

• seni gaza getirmek istemem arkadas, ama boylelerinden hayir gelmez pek, keske psiholoji bozuk olsa, olyle olunca insan sevdigine siginir tel kapatmaz belli ki baska bir sey var onun icini yiyen bitiren

0|0
    0|0
    • Aynen öyle...Madem yalnızsın ben varım diyorum yaptıgına bak...Aldatıyor mu sence ?

• kesin bir sey soylenemez, muhtemelen aldatiyordur, ama psiholoji bozuk sa, ayle problemi de ola bilir, ve sana bunlari anlatamaya bilir, gunumuzde bir suru olay var, bence sakin olmalisin ve gitt evine bak bakalim ne yapiyor, ve onlara girince bak bakalim ilac filan aliyormu?

• O telefon kapatmalar falan sıklaşırsa, tehlike çanları çalıyor demektir...

0|0
    0|0
    • Yok kardeş ya.Zaten ciddi düşünmüyorum...Sadece gönül eğlendirme amaçlı yani... Ama böyle davranması uyuz ediyor beni en gıcık olduğum şey!

• Öyle düşünüyorsan, takma zaten bırak gitsin.

• dostum konuyla alakası yokta şu vucudu ne kadar sürede yaptın ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...