Uğurunuz var mı ? Uğura inanır mısınız ?

Uğurlu bi eşyanız , gününüz, sayınız var mı ?

Mesela benim küçükken Allah yazılı bi kolyem vardı bana uğurlu geldiğini düşünürdüm hayla öyle düşünüyorumda kayboldu :( şimdilerde bi bilekliğim vardı uğur getirmesini istemedim ama olmadı :) Sizin var mı böyle bir şeyiniz ?

0|1
10|6

En İyi Kız Görüşü

• benim pembe bir tshirtüm var 4yıl oldu ilkaldgm günden buyaana onu nezaman kullansam basıma harika seyler geldi ..ve eskimiyr işin ilginci.. cok ilgnç ve kıymetli bnde

1|0
    1|0
    • eskimemesi daha çok hoşumaa gitti :)

• tskkrler ))aynen eskimiyr rengi dahil ilk günki gibi.. simdi gelir sapkın sorar neyle yıkadınız ? - omoyla

• bu iyiydi :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Kutuplara düşmüş bir bedevi ne kadar inanıyorsa o kadar inanıyorum uğura.

Bir mavi dişli kutup ayısı kaldı üfelemeyen, o da olacaktır.

0|0
    0|0
  • :D ugurlu zannettim şey hiç olmadı ama 1 yıl önce annemin cüzdanından buldum eski delikli bir kuruşu ynaımdan ayırmam

0|0
    0|0
    • neden ?

• güzel tabiki hemde anneme ağız dolusu anne diyemediğim halde onu sevdiğimi söyleyemediğim halde ağlatmakmı kızım beni niyetin yav neyse iyi aksamlar

• k.bkma iyi akşamlar

• 1 dolar var harcamıyorum ama uğurlu mu bilmem

0|0
    0|0
  • var var ismim uğur :P

0|0
    0|0
  • Benim kadar uğursuz bir adam görmedim hayatta.

0|0
    0|0
  • lanet,büyü ya da nazar gibi bişeyim var.. zamanında herşeyi üstüste kazanırsan bi şekilde içine edcek bişey bulmuşlar..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Uğurlu takılarım veya uğurlu bir eşyam yok hayatta.Uğura inanıyorumuyum? Şansa inanıyorum ama uğura inanmıyorum ama inanlar varsa ve bu insanların moralini inacını yükseltiyorsa ve hatta motive ediyorsa nede olmasın.Benim uğurlu eşyalarım malesef yok.

0|0
    0|0
    • :) olsun şansa da inanmak güzel :)

• Kumarda şansım yok satranç hariç..Onun haricinde şanslıyım bir çok konuda ve o şans mısal diyelimki piyango billeti aldım bakmısınki kazanmışım :).O tür şanslarım var ama sen uğurlu eşyalara inanıyorsan ve o sana şans açıyorsa mutlu oluyorsan ne güzel.Bol şanslar (uğurlar)

• ben kumara karşıyım bişey diyemicem oyüzden :) size de bol şanslar yinede

• ‎" Gercekten ugur getirecegini dusunerek ustunde bir sey tasimak sadece aptallarin isidir.Insan, ugurunu yuzunde tasir.Yaptigimiz davranislar, besledigimiz dusmanliklar ve dostluklar, barindirdigimiz fikirlerden baska bizim ugurumuzu ne belirleyebilir ki?Ugur; insanin kalbinde ve beynindedir, at nalinda ya da tavsan ayaginda degil. "

bunu bir aralar karalamıştım.hala aynı düşünüyorum.

0|0
    1|0
    • yorumuna saygı duyabilirdim anak hakaret içermeseydi -

• :) tamam tamam ztn kimseyle aramın kötü olmasını istemem

• Tek uğurum,inancım:))

1|0
    0|0
  • Uğurlu günüm cuma, uğurlu sayımda 2 :)

0|0
    0|0
  • Hayır yok ınanmam

0|0
    0|0
  • onun fotoğrafı.

0|0
    0|0
  • Ugurum var ugura ınanmam.

1|0
    0|0
  • Evet artik bi uğurum var :)

0|0
    1|0
  • ugur böcegi:)

0|1
    0|0
    • evet çocukken oturduğumuz yerde çok olurdu şarkısını söylerdik küçük küçük dileklerde bulunurduk :)

• güzel günlerdi gerçekten ben bilgisayar oyunları yerine doğayla büyüyen şanslı çocuklardandım :)

• :)

Yükleniyor...