Yarın Türk Telekom Arena Yolcusu ama yolu bilmiyor?!!

yarınki schalke-GS maçına nasıl gidebilirim yani türk telekom arenaya daha önce hiç toplu taşımayla gitmedim gidecek olan var mı beylikdüzünden gidicem ben ama nasıl gidicem bilmiyorum

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Renktaş şöyle yaparsan çok mantıklı olur. Beylikdüzünden metrobüse bin topkapı metrobüs durağında in durakta iner inmez çıkıştan çıkıp üst geçite gel ve sağ tarafta merdivenlerden aşağıya in merdivenlerden indiğin zaman sol tarafına doğru baktığın zaman bir park göreceksin oradan devam et ve 100 metre ileride seyrantepe minübüsleri var onlara binip gidebilirsin bu birinci tercihin olur stadın çok yakınında indiriyorlar.

2. tercihin ise minibüslerin orayı geçip direkt devam et eski eresin hotel şimdiki adı barceloeresin olan otelin önüne geldiğin zaman otelin arkasından 41st otobüsleri kalkıyor ona binersen eğer oyak yolu durağında ineceksin ve sağ tarafta stat zaten görünüyor oradan sağa doğru 250 metre yürüyüp merdivenlerden aşağı inince stattasın;) Umarım yardımcı olmuştur.

0|0
    0|0
    • 1. si daha mantıklı 2. sini anlamadım zaten bazıları da mecidiyeköy e git ordan metroya bin aktarmayla stada git diyorlar ama o nasıl hangisi daha iyi?

• aynı geldiğimiz gibi aktarmaya binip sonra da seyrantepeden mecidiyeköy e mi gitcem metroyla sonra da mecidiyeköy den beylikdüzüne metrobüsle mi?

• Dönüş: metroyla mecidiyeköye oradan metrobüse binip beylikdüzüne. Asıl önemli olan maç çıkışında metroya binmendir.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• biladerr smartphone kullaniyorsann ac google maps sonra navi ve adressi gir adresede gerek yok türk telekom arena diyee yaz seni götürür

0|0
    0|0
  • ben de beylikdüzünde oturuyorum en iyisi metrobüsle mecidiyeköyde in metroya bin seyrantepede in 40 dk. da ordasın

0|0
    0|0
    • seyrantepe durağında indikten sonra neye binicem uzak mı ordan stad?

• eyvallah sağolasın.

• Madem sizde Beylikdüzündesiniz,buluşup beraber gitsene çocukla.Bu arada bilet almıştır umarım.Maç günü bilet zor bulunur,karaborsa olur

• beylıkduzu en ıyısı

0|0
    0|0
Yükleniyor...