Paranız az olsa kız arkadasınızı gezdiremezseniz ne düşünürsünüz?

borcunuz harcınız olsa kız arkadasınızı gezdıremezsenız ne dusunur bır erkek? bu sadece bır soru arkadaslar basımdan gecen bır olay degıl cevaplar ıcın tesekkurler

ben boyle bır durumda eldekıyle ıdare edılmesı gerektıgını dusunuyorum sızın fıkırlerınızı dusuncelerınızı beklıyorum hem kızlar hem erkekler cevap verebılır

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• İlişkide önemli olan paranın yokluğu ya da çokluğu değildir, önemli olan sevdiğinin gösterdiği güler yüz ve güzel sözdür.

Cafeye götüremiyorsam, çay bahçesinde çay içeriz onada imkanım yoksa yürümekte parayla değil ya, sonuçta gözleri üzerimde olsun yeter... :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Çocuk mu gezdiriyoruz bilader?

0|0
    1|0
    • ne alaka

• sen bir kişilik değilsin ki gizli bir nesnesin.

Kişiliğini saklayanın kibarlık talep etmesi de nedir?

Seni tanımam etmem kimsin bilmem şahsi değil yani temsil ettiğin gizli kurumun yönelik tepkim.

Arz edildi.

• daha yazma ınsanlarla muattap olurum ancak oldumu sakın yazma

• Üzülmekten baska ne yapabilirm ki

0|0
    0|0
  • sevilimle 2 sene olmuştu 10 tl param vardı papatya aldım gittim :) sadece 20 dk buluşacaktık :) yürüyerek gittim geldim buluşmaya :) sevgilim merhaba demeden niye çiçek aldın dedi :) 4. senemizde ayrıldık 9 ay sonra nişanalandı :) bence alalhından bulmalı :((

1|0
    0|0
  • Olabilir. Param yoksa param yoktur yani. Paramın olduğu günler için benim yanımdaysa olmasın zaten gerek yok öyle bir ilişkiye.

0|0
    0|0
  • gezmek için illa para mı lazım ya. çıkarsın yürür dolaşırsın. 75 kuruşa bi simir 75 kuruşa bi çay alırsın. simiti ikiye bölersin çayı da ortak içersin. akşam da eve gelince tvnin kumandasını ona verirsin olur biter :D

0|0
    0|0
  • kendimi yetersiz hissederim ama gerekirse inşaatta çalışırım yinede sevgilime gerekli ilgi sadakati gösteririm onun için herşeyden fedakarlık ederim..

0|0
    0|0
  • Hayat müşterek bende olmayıp, onda varsa o karşılar, ondanda yoksa gider evde otururuz. İllaki bir mekana gitmeye gerek yok.

0|0
    0|0
  • gezdiremioruz deyip eve atarım daha iyi.evde film izleriz bimden malzemeleri alır evde yemeğimizi çayımızı kahvemizi kendimiz yaparız.

0|0
    0|0
  • böyle bi durumda eldekilerle idare edilebilir

sadece sahilde oturabilirsin

önemli olan birlikte olmak

ben böyle bi durumda olsam arkadaşıma durumu açıklardım

anlayış gösterirse zaten sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Kıza bağlı ,kızın bu süreci iyi kontrol etmesi gerekiyor.

0|0
    0|0
  • bir keresinde oturup ağlamıştım çok koymuştu:)))

0|0
    0|0
  • dönem dönem herkesin başına gelmiştir.. bak kafa kaç sene öncesine gitti gene.. ah ulan ah..

0|0
    0|0
  • bence bişey düşünmez garbim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• paraya kafam girsin. evde takılıp film izleyelim. marketten aypop alalım. biralarda benden :( nedir yani.

0|0
    0|0
  • Sorun olmaz,bu hoş vakit geçirmeye engel değil ki:)

Para amaç değildir,sebep de değildir/olmamalı da;araçtır sadece.

0|0
    0|0
  • parası azsa ona göre yiyip içer. ben kendi harcadığımı kendim öderim zaten her zaman.

1|0
    0|0
Yükleniyor...