Kaç kiloluk dumbell ile başlamak lazım?

İlk defa alacağım sadece bir tane alacağım 5 az mı olur sizce?

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• bu senin gücüne göre değişir ama alırken dene her hareketi yapabileceğin ağırlığı seç mesela 5 kiloyu alırsın sadece kol çalışırsın omuz çalışmak isteyince gücün yetmez kaldıramazsın o zaman 2.5 veya 3 kilolara bakmalısın önemli olan her hareketi yapabileceğin kiloyu bulmak

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 3-5-7 şeklinde ilerle birer ay zaman arayla , sadece kol kaslarına yüklenme kanatta çalış

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 10

• Az olur ama ilk 5 ile başla. Çok pahalı değil ilerde diğer ağırlıklarıda alırsın acelen ne. Hem 5 kilo ile değişik hareketler de yapabilirsin diğer kas gruplarını çalıştırmak için. Sırf ön kolunu düşünme :)

0|1
    0|0
  • 2 tane alman gerekir ve 5 kilo ideal az değil, yani bitane ile de yaparsın ama farklı yapacağın hareketler azalır.

0|1
    0|0
  • hepsiburada dan değişebilir olanlarından al, daha hesaplı olur, geliştiğinde de kullanırsın. Ben toplam 40kg takılabilenini aldım, 70 tl civarıydı şimdi ne kadar bilemem. Salonda devam ediyorum zaten.

0|1
    0|0
    • Memnun musun

• tabiki, ama dediğim 2 sene önce almıştım , gibi şu an spor salonunda çalışıyorum yapacağın hareket sayısı az çünkü sadece dumbella.

• 1 kilo ile başla.

0|0
    0|1
  • 5 iyidir :D

0|0
    0|0
  • Bes iyidir

0|0
    0|0
  • Ağırlığı ayarlanandan al 20 kiloya kadar cikarilabilsin

0|0
    0|0
  • 3. Sonra 5

0|0
    0|0
  • 5 ideal

0|0
    0|0
  • çıkarmalı takmalı al sen. 7,5 kiloyla başla zamanlar arttırırsın.

0|1
    0|0
Yükleniyor...