Niçin güzel olmayanlarınız daha samimi ve daha dürüst?

güzel biriyle beraberken hep güzel olmayan diğer arkadaşının sohbeti daha cazip gelir nedense...

veya arkadaş grubunun en 'güzel olmayanı' en eğlenceli en arkadaş canlısıdır.

neden, neden, neden, neden...

illa kafamın uyduğu birisi olması için 'güzel olmaması' mı lazım.

not: iş bu soruda hiç bir kadına 'çirkin' denmemiştir.

0|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• bu soru beni çok eğlendirdi :)

0|1
    0|0
  • güzel olan bi kız herkesle konuşamıyo rahat rahat bu bana yazar mı diye düşünüyo yada hayal kırıklığına uğruyo ama diğerinin böyle bi derdi yok yada mesela güzel olsa güzelliğine odaklanırsın ama diğerinin konuşmasına

0|0
    0|0
  • sipariş veriyoruz.

0|0
    0|0
  • bunu kendime bir hakaret kabul ediyorum :D güzel olup amimi ve dürüst olanlarımızda var emin olabilirsin..senin karşına çıkmamıştır.

0|0
    0|0
  • Herkeste bütün özelliklerin olması imkansız.

1|0
    0|0
  • hem güzel hem samimi hem dürüstüm,en kötü huyum biraz kendıne fazla güvenlı olmakdır.ama bu kadar kusur kadı kızındada olur..:))

0|0
    0|0
  • arkadaş ortamlarında hem en eğlenceli hemde en güzel bulunurum ama bana sorarsan ikiside değilim agresifin tekiyim :D

0|0
    0|0
  • her ikisinin yogunlaştıgı şey farklı biri kendine diğeri dışarıdaki şeylere ya da bu tür şeylere yogunlaşıyor ondandır :)

0|0
    0|0
  • geçerli bir genelleme değil :))

senin karşına hem güzel hem samimi birileri çıkmamış demekki umurım öyleleriylede karşılaşırsın :))

0|0
    0|0
  • bi şekilde kompanze etmesi gerekiyo çünkü çirkinliğini. peki siz neden güzel olanla çıkmakta ısrarcısınız?

0|0
    0|0
  • okadar ıyı ozellık bır arada bulunmaz bence:)

0|0
    0|0
  • Güzelim samimi ve dürüstüm hadi gelde burdan yak ;)

0|0
    0|0
  • Hem güzel, hem eğlenceli arkadaş canlısı vs insanlar var ya, onları hiç sevmiyorum. -.-

0|0
    1|0
  • güzel olanlar ve kendini güzel sanan egosu yüksek insanlar biraz kaprisli olur kendini sinirli çekilmez bir insanmış gibi göstermeye çalışır ulaşılmazmış gibi davranır halbuki aslında çok kolaydırlar :) aslındayaşadığın bu durum kendileri gibi davranmadıkları için haliyle güzel olmayan dediiğin kişilerin böyle bir kaygısı olmadığından kendilerini daha gerçek yansıtırlar bu benim gözlemim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hem gözüne hem gönlüne hitap edecek kızlar vardır ama o kızlar seni seçer mi bilinmez .

Hem bu söylediğinin erkek versiyonuda vardır .

Yani kızlarda hem gözüme hem gönlüme hitap eden birisi neden yok diye yakınıyor .

Ama aç gözlülük yapıp dahada iyisi dahada iyisi dememek lazım .

1|0
    0|0
  • İçinden geleni söyleyınce kaybederim korkusu olmuyor..

Beni kabul eden duygu, düşüncelerime de ağırlık vermeli diye bakıyorlar.

0|0
    0|0
  • iş bu sorda notuna koptum.

maliye politikasında/iktisatta ikinci en iyi vardır. yapacak birşey yok.

0|0
    0|0
  • bana kalırsa sen kendi tercihini belirle aşırı güzel biriylemi birlikte olmak istersin yoksa duygularının ve elektriğinin uyduğu iyi anlaştığın yeterince güzel biriylemi

0|0
    0|0
    • ikisi arasında neden bir seçim yapmak zorundayım,

soru bu zaten,

neden ikisi bir arada olmuyor?

• hiç bi insan 4-4 lük değildir yani zaten ruhunun anlaştığı kişi gözüne güzel gözükür

• bilmiyorum, haklı olabilirsin.

• hepsı degıl guzel olup cok sempatık ve durust olanlarda var

0|0
    0|0
Yükleniyor...