100 metreyi kaç saniyede koşarsınız? detay?

kimi inanır kimi inanmaz belki doğal olarak ama 100 metreyi 12.3 saniyede koştum sizce bu nasıl? sporcu değilim..

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• hiç denemedim ama sevgilim milli sporcu o 100 metreyi 10.47 koşuyor
    senin derecene gelirsek eğer hiç doğru düzgün spor yapmamış birisiysen süper denebilir

0|0
    0|0
    • hayır hiç prf. olarak spor yapmadım. kendi kendime oda arada

• tabi ki ama kullanmasını bilirsen. benim arkdaşım var abartmadan söyluyorum boyu 182 bayak boyuda benımkınden cok uzun. o 20-25 saniye arası gıdıp gelıyo ma 20 yaptı. benım boyum 170. bacak boyumda kısa halıyle. biraz da ceviklik ile alakalı bir durum

• tabii orası öyle :)

En İyi Erkek Görüşü

• 0|0
    0|0
    • cidden iyi bulunabilecek bir derece mi 12.3? kendi kendime birşeyler yapmaya caşılıyorum genel anlamda hzlı atik oldugumu düşünüyorum. muay thai çalışıyorum sürekli kendi kendime

• Eig için teşekkür ederim bladerim ;-)

• ne demek :)

Kızlar Ne Diyor 1

• nedn koşayım insan gibi yürürüm

0|0
    0|0
    • amaç delilik değil zaten. hızlı olmayı seviyorum ve kendi kendime muay thai dövüş spronu geliştirmeye çalışıyorum kendi çabalarımla. sadece sordum yanı.

Erkekler Ne Diyor 4

• 50 metre koşar bir sigara yakar gerisinide sigaradan sonra koşarım

0|0
    0|0
  • askerde 16 saniyeydi diye hatırlıyorum :)

0|0
    0|0
  • bence iyi

0|0
    0|0
  • Bir insanın Peşindeki kovalayan köpeğin diş uzunluğu, çene kaslarının kuvveti ve köpeğin kızgınlık açlık derecesine göre bağlı olarak 100 metreyi 10 saniyenin altındada koşabilir.

0|0
    0|0
    • ben korkudan bahsetmiyorum ama ayrıca. bolt bile o kadar çalışmaya derecesi belli. tabi korkunun yaptırmayacağı şey yoktur ama bahsettiğim bu değil.

• yok para kazanmak için değil.

• ilgili spor salonları vardır. Dilersen kaydolabilirsin. ya da kendi başına koş dağ bayır ot çimen sana huzur verebilir. Eğer seviyorsan mutlaka yap ömrüne ömür katacaktır.

Yükleniyor...