Ygs ve LYS'ye siz nasıl hazırlandınız tüyolarınız ya da önerileriniz var mı?

ben 11. sınıftayım ve iyi bi anadolu lisesine gidiyorum henüz çalısmaya baslamadım eminim bana söyleyecek ufak tefekte olsa birseyleriniz vardır

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Her akşam 10 tane ekstra felsefe sorusu çözerdim .Düşüncemi ve paragrafı anlama yeteneğimi sağlardı işe yaradı tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • deniycem tesekkürler :)

• Teşekkürler ..

• rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Calisacaksin deliler gibi,olay sende bitiyor.bos zamanlarinda test coz.bolbol soru cozup eksik konularinin ustune git.

Baharda erkege takilma,hormonlarina yenik dusme yani.

Kendine guven,stress yapma oluruna birak

0|0
    0|0
  • Elinden geldiğinde yazın ygs yi bitir. Hatta fazla kasmıyolarsa şimdiden başlamanda fayda var. Sayısallara öncelik ver. Yazında sözeller halledilir zaten. Sayısallar unutulsada 10 dakkada geri yerine geliyo ama sözellerde durumu sen biliyosn yani :)

Benim diyeceklerim bu kadar laakin sayısallardaki konuları geriye dönüşsüz bitir. Yani 10 sene sonra baksanda illaki unutursun ama 10 dakika sonraki zihniyetin o konuyla alakalı herşeyi hatırlasın.

0|0
    0|0
    • her dersi bitirmeyi amaçlıyorum yaz da full deneme çözmek

• Yav arkadaşım sen niye kendinle çeliştin şimdi. Bi önceki yorumda orda mısın neresi zormuş dedin şimdi ki yorumunda pek kolay olmaz diyon ? :D

İlahiyat zordur her babayiğidin harcı değil. Ha istiyosan saygım var. Yolunuda söyledim inşallah kazanırsın.

• dalga gecmedim orda sadece sordum neyde zorlanıyolar diye :) :)ve pek kolay bir bölüm beklemiyorum zaten :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...