Hadi bizimle mutlu bir anınızı paylaşın ?

Bugün sırf kafamı dağıtmam için beni sahile götüren ,Trafiğin ortasında arabayı durdurup en sevdiğim vazgeçilmez pamuk şekeri alan sevgili dostlarımla çok mutlu gün geçirdim .

Peki ya siz?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• erkek arkadsm warning almıştı 3.warningini aldı okuldan atılıcaktı ..o atılmadan kaydını alması baska okula yada bölüme gecmesi gerekiyrdu ,ailesi bir karara verene kadar 2gün boyunca sarılıp sarılıp agladık, ne yemek yedik ne sohbet ettk sadece agladık o gidicek ben kalıcaktım, sonra rektör halletti ve gitmedi cok cok cok sevndk .. .. ama gel görki cok aptalmısız oda ayrı mevzu ...fhksksş..

0|0
    0|0
    • neden aptalım dedin ki ?Sonuc istediğinz yanyana olmk ayrılmamk değil miydi ki :$

• güzel söyledin =) hakkımızda hayırlısı olsun canım

Erkekler Ne Diyor 4

• iyi akşamlar soran,

ilk kızımın doğumu :) sonrada ikinci kızımın doğumu :)

nasıl söylesem bilmiyorum, tapıyorum onlara hastayım :)

0|0
    0|0
  • gece vakti buz gibi birayla arkadaşlarımla denize girmem :)

1|0
    0|0
  • çok dgeer verdiğim bir arkadaşımın ona deger vermeyen sevgilisinden kurtuldugunu öğrendim 3 gün önce ve buna çok sevindimm ...

0|0
    0|0
  • saatlerimi, yakın bi dostumun rezil olmasını engellemek çiçin harcadım..sana da elbet bi pamuk şeker alırım :-)

0|0
    0|0
    • Vay bea ne fedakar arkadaşsın .Bu arada pamuk şeker mi dedin oleyy =)

• :-)) milletin olduğ yerde yemem işte, karizma yerlebir olur :-)) düşünsene ben boylarda adamı pamuk şeker yerken :-))

• hahha yaşına baktım da 30 :D aman allahım derim adam çocuklugunu özlemiş bide elma şekeri alıp verirdm daha mtlu olrsn dıye :D

Kızlar Ne Diyor 3

• gece havuzda tek başımayken

mehtap,bira,mırıldandığım frank sinatra...

0|0
    0|0
    • gece havuz keyfi başkadır hele ki deniz bambaşkadır .Keyfin yerinde olmasına sevndim :)

• Yirmilik dişim bugün hortlamadı.

0|0
    0|0
    • geçmiş olsun umarım hortlamaz bi daha =)

• O kadar çok mutlu günüm varki hangisini anlatacağımı bilemedim şimdi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...