Lumia 920 hakkında düşünceleriniz neler?

Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz gibi Nokia'nın Lumia 920 adında çok güzel bir cihazı var. Açıkçası ben telefonun tasarımını v.s çok beğeniyorum. Kalınlığı ağırlığı v.s benim için önemli değil ben tasarımına resmen aşık oldum. Benim telefon ile ilgili tek sorunum WP8'in şuan ki en önemli sorunu olan uygulama eksikliği, sonuçta bir instagram, bir youtube, bir temple run gibi uygulamalar yok WP8'de. Fakat uygulamanın yanı sıra kamera da benim için çok önemli. Telefonda Nokia'nın PureView teknolojisi ve OIS özelliği var. Yani benim için piyasada en iyi video ve gece çekimi yapan telefonu. Telefonun her şeyi benim için kusursuz ama bir Androiddeki kadar uygulama çeşitliliği olmadığı için arada kaldım. Aramızda kullananlar varsa kendilerini belirtebilir mi? Birkaç sorum olacak. Ayrıca telefon hakkında düşüncelerinizi hem yorumlardan hem de anketten belirtirseniz çok memnun olurum. :)

• Güzel Telefon
    25% (1)0% (0)25% (1)Oy Ver
  • Uygulama Eksikliği Çok Büyük Bir Dezavantaj
  • Kamerası, Haritalar, Tasarım v.s nedeniyle alınır
  • Vasat bir telefon
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Çok güzel telefon fakat Android varken alınmaz
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Android kullanacaksan Samsung.

0|0
    0|0
    • Bugün duyurulan HTC One, Android kısmında kalbimin sultanı oldu. Samsung'a da ayrıca gıcığım. Plastik telefonlar üretiyor resmen.

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok güzel telefon ama Android'e karşı olamaz bence.

0|0
    0|0
  • sürekli güncelleniyor ben 920 kullanıyorum youtube instagram ve temple run var ?

0|0
    0|0
  • iphone5 al boşver.hem uygulama bol hem de telefon çok iyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Neden bilmiyorum ama akıllı telefonlarda nokia pek tercih edilmiyor.

0|0
    0|0
  • Telefon işte kardeşim ne düşünecez gelecek kurma planlarımız olacak hali yok.

0|0
    0|0
    • 1650TL'ni düşünmeden ve araştırmadan bir yere yatıracak kadar zenginsen diyeceğim bir şey yok tabii ki. :)

Yükleniyor...