Çok üzüldüm bu gün siz ne düşünüyorsunuz yazdıklarım hakkında?

Ben liseye giden bir öğrenciyim.Bu gün okulumuza yeni bir öğretmen geldi.Öyle konuştu biraz sonra derse başladı .Ben dersi dinliyodum .Benim yanımda oturan bir arkadaş var sordu hocaya hocam sınavı test mi yoksa klasik mi yaparsınız diye .Hoca dur daha oraya gelmedik çok erken dedi .Sonra O yanımda oturan arkadaşda engeli var onun sınavı fakrlı oluyo o yüzden sordu .Sonra hoca şakayla ona sen iste sana 100 bile veririz dedi.Sonra döndü bana isim ne ? dedi ben de söyledim ismimi.Sen iste sana da yüz veririm dedi .Sonra güldüm ben şaka olduğunu biliyodum ama sonra nah 100 veririm. camış dedi bana.Ben sustum tabi hiç bişey demedim.Koskoca adam aklı var herşeyi var.Sonra benim derslerim de iyi çok şükür.Hocam o sınıfın en çalışkanı dedi.Sonra durdu dediki doğru bakınca profilde öyle bişey var öyle bi ineklik var dedi.Başka bişey daha söyledi ama ben çok üzüldüm bunu demesine .Sadece o hocayı Allaha havale ediyrm .Ben öyle surat felanda yapmam dersine yine girerim ama bu sözü asla unutmucam.Kendimi bi tuhaf hissettim .gerçekten moralim bozuldu hisettirmedim sınıfta kimseye ama üzüldüm :(

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• Ben de lisedeyken çekingen, anlamasam bile soru soramayan biriydim. Hocanın biri dersi anlattı sonra bana anladın mı demişti. Ben de anlamadım hocam bir daha anlatır mısınız demiştim. Hoca da amma koca kafalısın beynine çip mi yerleştircez anlaman için demişti. Bir de sınıfta müdür yardımcısı da vardı. Halbuki sınıfın en çalışkan öğrencisiydim ben de. Kendimi o kadar kötü hissetmiştim ki anlatamam. Öğretmenler espri yapıyorlar akılları sıra ama nereye varacağını bilmiyorlar bunun. Çok ince bir çizgi aslında, sen üzülme, o kadar çok da takma kafana.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• canim takma bencede kafana. o onun kustahligi. oysa ögretmenler degilmidir kucuge buyuge saygi gostermeyi ögretene.. neyse. o kendini bi b.k saniyodur simdi ögretmen oldu diye. gücü anca kücüklere yeter bunlarin. o kalbini kirdiysa, Allah ta onun kalbini kiridirir elbet bir gün.

0|1
    0|0
    • Zaten onu Allaha havale ettim artık hiçbirşekilde onu muhatab almam ben iki tane üniv. bitirdim diyo ama önce gitsin edebi,adam olmayı öğrensin beni suçsuz yere rencide eden biriyle artık işim olmaz benim .Şurda3 ay daha dayanıcam zaten kadrolu da değil .Allaha havale ettim hakkımı da helal etmiyorum o hocaya

• Bir eytimci bu bide allahım ya öğretmene değil insan olduğu için saskinim ve susarak saygılı oldumu düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Gıdıp mudure soyle

0|0
    0|0
    • Yok ya boşver Allaha havale ettim En büyük adalet onndur

• takılmıs sana abartma bu kadar.

0|0
    0|0
  • sıkma canını var ole densızler. egıtımcı, ogretmen olmuslar ama adam, ınsan olamamıslar. sen sana yakısanı yapmıssın. bnada hep bolelerı denk gelırdı hocalar sankı ogrencılerı bı rakıp gbı goruyolardı sureklıasagılama cabaları fılan grcekten hc hos dgl yakısmıyor. sen skma canını bswer..

0|1
    0|0
  • ne söylediki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kafana takma hoca yeni geldiginden belki oylesine samimiyetinden kaynaklanan bi sozcuk sarf etmis. Kaldi ki senin uzuldugunu bilse gelir gonlunu alir. Bundan emin ol

0|0
    0|0
Yükleniyor...