Futbol ile ilgilenenler bakabilir mi? Bay/bayan olabilir?

Arkadaşlar bir projem var. Her şeyim tamam. Futbol klübü kurmak istiyorum. Başarılı olabileceğime inanıyorum. Çok fazla maliyeti yok 10 - 15 bin TL en fazla. Benim gibi futbol klübü kurmak isteyen var mı? Ya da daha önceden kuran var mı? Kaç paraya mal oldu? Antalya'dayım yardım ederseniz sevinirim.

Güncellemeler:
Yok mu yardımcı olabilecek?
Peki antrenörlük belgesi alsam kulüb bulabilir miyim kendime?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• benim bir tanidigim var kurdu 2 yil once. adam kasabadaki butun yetenekli cocuklari delikanlilari topladi birde teknik direktir buldu iki yillik takim 20-30 senelik kluplere tas cikartiyor valla şu an lideler sanirim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Kulübü kurunca kaçcın ligde başlıyacan hiç anlamam bide nereden biliyorsun başarılı olacanı? kulübün adı ne olacak bide

0|1
    0|0
    • Projelerim taktiklerim ve futbol anlayisim var tabiki bir tane değil 4-5 alternatifim var projelerimde. Amatör lig. Ya minikler ligi simdi değişti gerçi adı. Ya da U14-15 falan :) kulüp adı basit :)

• Yeterki maliyet olsun :) gerisini hallederim :)

• yaş 23 se olmaz o iş daha erken

0|1
    0|0
    • Yaş 24 olur bal gibi olur :) zaten klub kurulacak lisans alicam yaş 25 olur. Yillardir proje hazirliyorum. Alil yaşta değil bastadir tek eksiğini tecrübe oda yillardir futbol oynuyordum rahat siz lig insan dolayı bırakmak zorunda kaldim :(

• onu bilmiyorum

• Onu bana öğrenebilir misin peki? :)

• 2016 kickbox K1 de dövüşmeyi istiyorum ama hocam low kick e gir diyor siz hangisini yapardınız

0|1
    0|0
Yükleniyor...