Kızlar biz erkekler olmasa bu kadar egoyu nerede biriktircektiniz acaba?

Abazanlığından kavrulan erkekler, kızların egolarını şişirdikce onlarda ancak kaçırdıkları otobüsün peşinden koşucaklar sizlerin değil :)

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Ama bunun sebebi de hem cinsleriniz. Elbette ki hepsi değil ama neyse...

Ve bence abazanların bu iğrenç ilgisi de kendi hem cinslerimin egosunu tavan yaptırmamalı.

Emin ol normal bir kız bundan hiç hoşlanmaz yani hoşlanılacak bir şey değil.
    O egosunu şişirenler pek normal değil. (Kibar olmaya çalıştım) :)

0|1
    0|0
    • anlayabiliyorum, fakat geçmişten günümüze olan değişim ne bileyim eskiden kızlar dışarı cıkarken 2 kere düşünürdü tabiki de kızlar dısarı cıkmasın erkeklerle konusmasın demıyorum aksine yapsınlar ama bunu sadece seviyeli sekilde yapsınlar ilgi manyagı kadınlar sırf egolarını şişirmek için erkeklerle muhattap oluyorlar ve bir süre sonra küçümsemeye başlıyorlar erkeklerde muhtaç ve yamyam gibi peşlerinden koşmaya devam ediyorlar

• yanıtların için teşekkür ediyorum iyi geceler :)

• Rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Abazanların ilgisiyle ego kasmak basit insanların işidir.

0|1
    0|0
    • bütün suç gerçekten bizlerin, bundan yıllar önce delikanlı, saygılı eli iş tutan erkeklerin peşinden giderdi kızlar mutlu olabilecekleri bir evlilik saygılı bir ortam mükemmel bir aile düzeni için fakat şimdilerde sadece burunları havada olan kızlar ve bunları bu şekilde yapan erkeklerle dolu

• Ben bu durumun daha çok karakterle alakalı olduğunu düşünüyorum.

• peki karaktersizlik devam edicek sonunda nesiller tamamiyle bu kafayla gidicek ne olucak sonra nasıl dizgiliyebileciğiz insanları

• Aynen katılıyorum

0|1
    0|0
  • ya ben kendimden çirkin bir kız görünce daha bir ego yapıyorum ya da millete atar gider yapınca :D

0|0
    1|0
    • Kendinden çirkin bir kızı görmek ve bundan kendine pay cıkartman Allah'ın yarattığıyla dalga geçmek yani kısacası kimse şeçim yapamaz ve ona sunulan hayatı yaşamak zorundadır

• Dilsiz Şair deyince. Gideyim de Sagopa dinleyeyim.

0|0
    0|0
    • Sagopa dinlemem, koyu bir rap dinleyicisiyim fakat bir şey merak ettim sagopanın dilsiz şairle ilgili bir bağlantısı varsa üzülürüm bunu kendi şiirlerim için kullanan bir insanım

• Her şey gönlünce olsun kalemini yanından eksik etme

• Çok teşekkür ederim. Umarım sizin için de her şeyin iyisi olur. :)

• Hepinizden nefffret ediyorum

0|2
    0|0
    • aynı şekilde bende sizin ırkınızdan :)

• ilgi odağı olmak ya da ne bileyim gerçekten samimiyet kurmak istemiyorum kızlarla çünkü arkadaşım olan bir çok kızda her dakika yardımlarına kosmama kardeşim gibi davranmama rahmen beni yarı yolda bıraktı

• Sevgiliyi bulan unutur arkadaşı falan ayrılınca tipis tipis doner

Erkekler Ne Diyor 3

• Aynen kanka kizlarin minakoyim

0|0
    0|0
  • Aynen reis katılıyorum sana

0|0
    0|0
  • Aynen ben sisirmiyorum valla

0|0
    0|0
Yükleniyor...