İş bankası üstü kalsın talimatı kullanan var mı ?

İş bankası üstü kalsın talimatı kullanan var mı ? İsim olarak bilmeyenler için anlatıyım.. Mesela kredi kartınızla 10 liralık alışveriş yaptınız kart bunu otomatik olarak 50 'nin katlarına tamamlıyor yani sana faturayı 50 lira gösteriyor. sen 50 lirayı ödüyorsun fakat o boştaki 40 lirayı senin hesabına atıyor öyle diyorlardı bende yaptım.. şuan 20 gün geçmesine rağmen hala o boştaki parayı hesabıma aktarmadılar.

0|1
2|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• talimatlarını tam okusaydın ne zaman yatırılıyor diye hemen çamur atma belki bişiyi vardır =/ ben yapmadım onu.

0|1
    0|0
    • Talimatında hesap son ödeme tarihinde eğer borç ödenmişse vadesiz hesaba ücret geçecektir yazıyor... Merak etmeyin okumadan bir şey yapmam

• zamanı yazmıyor mu? belki 1 aydır süresi.

• Zaman yazmıyor. Son ödeme günü yatırılacaktır yazıyor benim ayın 1'idi hatta 3 gün önceden ödedim hala yatıracaklar.

Erkekler Ne Diyor 8

• iş bankası=son pişmanlık

çok rezil

0|1
    0|0
  • :-)) sizi yolucaz, paranızı biraz işletelim, siz şikayet edene kadar yatırırz nasılsa nın dolaylı tümleçle anlatımı

0|1
    0|0
    • Artık bende öyle düşünüyorum parayı işletiyorlar ne güzel, parayı yatırmadılar hala ya :D

• Benim anladığım kadarıyla Şöyle;

Örneğin Temmuz Ayı Ekstre Borcunuz 830 TL.(2 Çeşit Üstü Kalsın seçeneği var 50 ye tamamlasın ve 100 e tamamlasın..)Eğer 50 ye tamamlasın olarak talimat verdiyseniz o ayki ekstre borcunuz 850 olarak gönderilir..Eğer Üstü Kalsın talimatını 100 e tamamlasın dediyseniz Ekstre borcunuz 900 TL olarak yansıtılır o ay...50 ye tamamlasın seçeneğindeki 20 lira ya da 100 e tamamlasın seçeneğindeki 70 lira lık fark ''Yatırım'' hesabına aktarılır..Siz onu Vadesiz TL yani gerçek hesabınıza girip bakamazsınız...O parayı Yatırım hesabınızda adı üstünde bir yere yatırıyorlar değerlendiriyorlar(güya) sizin adınıza çünkü Üstü Kalsın talimatı vererek Banklaya yetki vermiş olursunuz onlar o parayı otomatik olarak 'Yatırım fonu' alıyorlar...

0|0
    0|0
  • Ben işbankasından memnunum, başıma hiçbirşey gelmedi.. İşbankasınıda beğenmiyorsanız, kapatın hesapları banka olaylarına hiç girmeyin o zaman diğer bankalar pek farklı değil çünkü..

0|0
    0|0
    • Bu sizin tercihiniz her bankanın kendine göre farklı işlemleri vardır.. Fazla EFT yapmayan birisiniz galiba.

• Bankalardan nefret ediyorum her ne şekil de olursa olsun kapitalizmin demirbaşları lanet olası

0|0
    0|0
  • iş başkası eski cağlarda kalmışş.. modern bankalara gecin iş bankası demek perişanlık demek

0|0
    0|0
  • dalga geçmişler resmen üstü kalsın reyizz.

0|0
    0|0
  • iş bankası gibi bankamı var türkiyede işinize bakın altaki yorum atana diyorum.

0|1
    0|0
    • Muhalefet amaçlı değil bilginiz varmı bu sistemle ilgili ?

• Ahahahh öğrenci belgesi ile geri alınıyor demek bunu da öğrendiğim iyi oldu :)

• Alınıyor fakat o sene içindeki ödemeleri eski takip etmediklerin yandı 80 liraydı senelik smdi 90 olmus 45 45 kesiyorlar.

Yükleniyor...