Sevdıgın kısıyle evlenmek

genelde gorucu usluyle evlenenlerın evlılıklerının daha ıyı gıttıgını soyluyorlar sevdıgın kısıyle evlendıgınde ayrılık daha cabuk gelıyormus bu neden ? ve sevdgıyle evlenıpte mutlu olanlar varsa yazsın :) tessekurler

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• görücü usulu veya severek evlenme olayınedena daha çok zamanla insanların birbirleriin idare etme gereksinimi duymadığından kaynaklandığını düşünüyorum.eskiye bakıldığında eşinedene ayrılmış bi erkek ve kadın oldukça mağdur durumda kalırdı ama günümüzde o kadar ağır değil daha alışılageldik bi olay oldu..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• görücü usulü evlenmek bu zamanda bana göre eziklik

0|0
    0|0
  • ne olacağını bilemezsin ama severek evlenmek görücü usülünden daha güzeldir

1|0
    1|0
    • bende msla hayal edıyorum sımdı sevdgım var eger grucu usulu evleneck olursam mutlu olamam ondan ayrı . ama sonra duyuyorumkı severek evlenenler mutsuz oluyormus

• sevdiğini bulunca sevdiğinle evlenmek daha mantıklı, sevdiğin yoksa mantık evliliği yapmaktan başka bir çare kalmıyor, görücü usülü evlenenlerde mutlu olabiliyor ama yüzeysel oluyor

• saolasın guzel acıklama

• kader ya ne yazılmışsa o olacak

0|0
    0|0
  • görücü usulü tanıştığın insanı sevmeden evlenmek diye bir olay yok kim nerden çıkarıyo bunu sevmezsen evlenmezsin bu kadar basit

0|0
    0|0
    • sevmek o anlamda degl ask olmazsınkı sonucta evlenecegn zaman ona ask degıllsındır bence zaman gerekır asık olmak ıcın ama cogunlukla gorucu usuluyle evlenen goruyo begenıyo evlenıyor ask olmadan kısa zaman ıcınde

• yakından tanıdıktan sonra da aşık olabilir insan aşk sadece ilk görüşte olmaz

• anlatamadım ne demk ıstedıgımı

• muhabbeti yakalamak önemli olan

sinerji der kimi.esra erol da elektrik ceyran falan da diyolar ama tam olarak bu değil.

ille de muhabbet.kafalar uyuşmalı

0|0
    0|0
  • sevmeyi becerebilseydiniz, evliliği de becerirdiniz

0|0
    0|0
    • ben becerıyorum valla sevmeyı

• allah gene çıkarmasın tabi canım..

• amın ınsallah

Kızlar Ne Diyor 3

• benım halam ve enıştem 50-55 yaşlarındalar ve 18 yaşlarında birbirlerını sevmışler 20 yaşında evlenmışler 30 yıllık evlıler ve çok mutlular hala çok sevıyorlar bırbırlerınnı o yuzden saygı varsa aşk bitmez ..

0|0
    0|0
  • sevdgm adamdan basksnı görmedi gözüm şu an onuda görmuo gözüm...ahdjks... cıkmazdayım ya evlenicem ya sonsuza kdr unutucam

0|0
    0|0
  • Severek evlenmek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...