Belieber diye bir akım yaratmışlar!

bugün bir arkadaşımın kardeşinin facesine denk geldim bakayım biraz dedim. 11-12 yaşlarında bişey olsa gerek. bi baktım justin bieber ve kalp. <2.99 . neyse. yorumlara baktım kızın biri demiş ki BELİEBERMİSİN? belieber ne diye bir merak sardıki beni anlatamam. arkadaşın kardeşide evet demiş. bu soran kızda demişki '' ayh hyr canım yhni belieberim diyip insanları kandran coqda yani ondan srdum üstüne alnma. xD '' falan böyle gitmiş konuşma. araya selena gomez falan karışmış. neyse. Sonra belieberin ne olduğunu google amcaya sordum.

link bunu buldum. @3 ü okuyunca belieber AKIMININ ne olduğunu öğrenmiş oldum. içim parçalandı. Belieber diye bir akımın oluşturulduğundan haberiniz varmıydı ?

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Çok delicene hayran olduğunu biliyordum 11-12 yaş grubunda ki kızların ama bi akım yarattıklarını yeni öğrendim.

link

link

Bak neler yapmışlar :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Öyle evladım olacağına çüküm 12 yerinden kırılsın daha iyi. Düşman başına.

2|0
    0|0
  • Allah kahretmeye. Nerde boş bizim kızlar (ergen kızlar) orada Allah kahretmeye :@

1|0
    0|0
  • taş yağacak başımıza

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Çocuk hiç manuel takılmadı diye kıkırdayan veletler görmüştüm asddfasfdsdf

1|0
    0|0
  • Geçen kitapçıya girdim d&d'ye, en çok satanlar rafında hangi kitaplar vardı bil. castin biber adlı veled-i zine de kimmiş la dedim, bir açtıydım abidik kubidik fotoğraflar dolu.

Eskiden Alişan'ın Kenan İmirzalıoğlunun kartpostalları vardı imzalı. Vay anasını dedim, koydum kitabı yerine.

Sonra büfeden bi çikolata alıp yedim.

1|1
    0|0
  • DİRECTİONERları duymadınız galiba BELİEBERlardan daha çok ve daha güçlüler.

Linklere bakın directionerların gücünü ve kardeşliğini görün.

1. link

2. link

3. link

0|0
    0|0
  • ayh hyr canım yhni belieberim diyip insanları kandran coqda yani ondan srdum üstüne alnma. xD şu konuşma bile ergenliğin ispatıdır.. tövbe ya

1|1
    0|0
    • Akıllı insan hemen kendini belli ediyor vesselam :))

+1 :)

• Biliyorum şaka yaptığını :)) Seni tanıyorum o kadar merak etme :)))

• yaniii :)))

• belieber akimi 3 yildir belkide 4 yildir var..

1|0
    0|0
    • link

bunu dinliyordum demin :D

hatta bi sir veriyim mi? belieber akimi eskisi artik. simdilerde 1D akimi var one direction ve ona directioner diyorlar :) ozellikle de harry styles ve zayn malik cok seviliyor..

• akımı biraz geç yakalamışım ben o zaman:((((((888888888888

• 1 senedir biliyorum

belieber dışında ünlülerin hayranlarına verilen bir çok isim var

Selena Gomez - Selenator

Avril Lavigne - Black Stars

Beyonce – Honeybee

Demi Lovato – Lovatics

Katy Perry – KatyCats

bunlar gibi ve bu aralar twitter da delirenler One Direction – Directioners

1|0
    0|0
  • Leave Belıeber alone.