Sevgilinizi başka bir hemcinsinizle gördünüz. "Aşkım ayrıl ondan artık" diyor ne yaparsınız?

Sevgiliniz başka bir hemcinsinizle yakınlaşmış elele hemcinsiniz aşkım ayrıl ondan artık sen benimsin diyor bu durumda ne yaparsınız?

• Yanlarına yaklaşır sevgilimin dudaklarına yapışırım
    11% (2)29% (2)16% (4)Oy Ver
  • Gider o kızı/erkeği döverim
    44% (8)57% (4)48% (12)Oy Ver
  • Yazıklar olsun der çiko bakışı atar giderim
    17% (3)14% (1)16% (4)Oy Ver
  • Görmemiş gibi yapar daha sonra hesap sorarım
    11% (2)0% (0)8% (2)Oy Ver
  • Diğer
    17% (3)0% (0)12% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
14|14

En İyi Kız Görüşü

• Sinirlenirim ancak olayı iyice irdeler, sonra ayrılırım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Haydarı (cennetten çıkma dallı budaklı bir sopa) çağırırım. Islak ıslak odunu vururum öküzcüğün alnının çatısına.

O sürtüğüde güzelce bi benzeritim. Aşk meyvesini yemek için, aşk odununu tatmak lazım önce. Bak bakalım nasılmış aşk odununun tadı diye.

1|0
    0|0
  • harika bir ekip olabiliriz.

2|0
    0|0
    • ahaha güldürdün :D

• başka bir tepki tepki göstersem ikisini insan yerine koyan hukuk sistemiyle uğraşamam. belki iyi bir ekip çalışmasıyla ekonomik anlamda katma değer ifade eden bir sektöre geçiş yaparız, en azından "o sevgilimin" geçiş yapmasını isterim.

• hahahahaha :D

• Şiddet uygularım !

0|0
    0|0
  • çok kötü şeyler olabilir.

1|0
    0|0
  • Sevgilim herifin biriyle yakınlaşmış ve ben bunu görüyorum eyvah eyvah.

1|0
    0|0
    • Bir kadınla gördün aynı şekilde diyelim bu sefer tepkin ne olur?

• Gülerim heralde :D

George Costanza vardı Seinfeld da. Sevgilisi lezbiyen oluyordu bir bölümde.

Nasıl bir erkeğim ben ki sevgilim erkeklerden nefret eder hale geldi diyordu :D:D:D

• Gidip öperim Dayakla bişi olmuyor, sevmek lazım bunları. Aşk, entrika, ihtiras dolu birşeyler dönüyor sanki oralarda :DD

0|0
    0|0
  • Olabilecek bir posizyon aslında çok geniş bir cevap isteyen soru.İntikam olabilir cevabı veya ters tepki,koz kullanma bir sürü yapılacak şey var. :)

0|0
    0|0
  • kafa atarım :D

0|0
    0|0
  • i.nelik olsun diye gider öperim .

sonra nasıl olsa ayrılıcaz :D

adamın gözünün önünden o sahne hiç silinmesin :)))))

1|0
    0|0
  • Rüyaları gerçekleştirmenin en iyi yolu uyanmaktır... Adam aldatiyor gozunle goruyorsun kulaginla duyan cinsinden de degil kazanmak ugrasi icerisinde bir adim atsam

Mi dusunuyorsun birde hani senin gururun..uyan artik

0|0
    0|0
  • direk kafayla dalarım...

0|0
    0|0
  • bugun sorularda bu sevgili yi vurmaya zorluyor insanlar nedense:)

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey söylemem.

Kucuk Emrah bakışımla eve gider, eski sevgililerimi ararım..

0|0
    0|0
  • nasıl yaaaa

0|0
    0|0
    • sevgilini başka bir erkekle görüyorsun o sevgiline aşkım ayrıl artık o adamdan diyor

• agzını burnunu kırarımya ama o kaşar kızın başda

Kızlar Ne Diyor 13

• ikisinide döverim

1|0
    0|0
  • salon kadını çizgimden çıkarım :D aşiftenin saçını başını yolarım :D

2|1
    0|0
  • al tepe tepe kullan derim o durumda.

asabi bir günümdeysem hemcinsim olmayana siddet uguylayabilirim.

ruh halime göre degisir.

1|0
    0|0
  • bir kız bir erkeğe sevgilisi olduğunu bile bile '' aşkım ayrıl ondan sen artık benimsin '' diyorsa; o kız kahvaltıda iyi gidecek bir peynir türüdür. Ve erkekler böyle kızlara aşık olmaz sadece yerler.Ama bu durumda suç sadece peynirde değil sevgilinde de oldukça mevcuttur. Belli ki aralarında sevgilini onun yapacak birşey geçmiş. Böyle bir erkeğe ikinci bir şans verilmez fakat meydan böyle bir kıza da bırakılmaz. Yapacağın en hayırlı şey A şıkkıdır. Aralarını açtıktan sonra da sevgiline yol verirsin olur biter (:

0|0
    0|0
  • Hiçbirşey söylemem oradan uzaklaşırım

1|0
    0|0
  • Şitttt kızım o benden değil ben ondan ayrılıyorum.

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey söylemeden, açıklama beklemeden onu hayatımdan silerim...

0|0
    0|0
  • gormemezlikden falan geelmemeki yaa gidb yanlatrin ah yaziklar olsun derim gozlerimi suzdrerim asabi sekilde giderim

0|0
    0|0
  • Belki okuyodur şu an bilemiyorum... mevki, makam sahibi o aşağılık herifi defalarca tokatlamak , küfürler etmek tekmelemek ittirip kaktırmak harika geldi bana! Hırsımı aldım. Kafi...

0|0
    0|0
  • başımdan aşağı kaynar sular dökülür önce sonra yanlarına gidip şu andan itibaren ayrı zaten derim.

tam toparlayamadım. onun gibi bi cümle kurarım işte. resmen o anı yaşattınız yaw :S :S

0|0
    0|0
  • Oyle sevgiliye tukureyim. ''Askim ayril ondan sen benimsin'' diyen biriyle ayni kefeye mi koymus beni.

0|0
    0|0
  • Tek kelime etmem yani tabi çenemi tutabilirsem :))

0|0
    0|0
  • Kendi cinsiyle yakınlaşmadığı sürece sorun yok :D.

1|0
    0|0
    • soru başlığığnı düzeltebilir misin :) sanırım biraz yanlış yazmışım demek istediğim sevgilinin karşı cinsiyle yakınlaşmaası :)

• tamam :)

• ahaha :D güzeldi

Yükleniyor...