Kapat

Galatasarayın suçlusu kim?

Galatasarayın bu halinin sorumlusu kim?

Galatasarayın suçlusu kim?

• Yönetim
    A seç
  • Futbolcular
    B seç
  • Hakem
    C seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Dursun özbek Galatasaray tarihinin en kötü başkanıdır. Bu yağ surattan sonra futbolcular gelir. En az onlarda yönetim kadar suçlu. Muslera ve Sneijder hariç takımda parasinin hakkini veren adam yok. Galatasarayin çocuğu sabri takima yillardir 0 katkiyla kene gibi yapisti. Bunun gibilerine birde zam yaptilar. Sonrada Galatasaray neden kötü durumda. Önce bu takimin içindeki yerli tayfayi temizlemek gerek.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 18

• Hakem diye ağlamayın dandik yönetim ve dandik kadro

0|0
    0|0
  • evet milyonlarda dolar borç batağına saplanmış liderin 7 puan gerisinde son 4 macında 10 gol yemiş son 4 macında galibiyeti olmayan bir takımın sorumlusu hakem :D :D :D :D :D

0|0
    0|1
  • eksik olmuş kardeşim.. en büyük sorumlu egoist ve kendi egosu için GS yi harcayan adan Fatih terim en başta.. o ne zaman bu takıma geldiyse GS borç batağına girdi..

0|0
    0|0
    • oldu * galatasaray tüm başarılarını fatih terimle alsın sonra gs şöyle gs böyle :/

• var mk var aç wikipediayı oku nereye gittiyse başarılı * feneri uefa şampiyonu yapsın 10 yıl fener de borçta yüzsün lütfen yapma kardeşim adam 4 yıl boyunca durmadan mı batağa batırdı fenerin şu an aldığı kadar yıldız futbolcu mu almış allasen bu arada wikipediadan alıp yapıştırdığım yeri bir daha oku okumadıysan mümkün değil 4 yıl boyunca borca sokmuş olması

• ki zaten yönetim 4 yıl boyunca yıldız almış olsa bile o paranın ödeneceğini biliyodu ve adam aldığı yıldızların hakkını vermiş yani o borcu ödetecek parayı toplamış ayrıca milli takımda çook çooook çooooook büyük başarıları var hatta milli takımın bu adamdan başka başarısı yok bizi avrupada yarı finale taşıyan adam bu bas bas bağırttıran adam bu... İMPARATOR dememişler boşuna

• hakem seçeneğini eklememen lazımdı kasımpaşa maçı falan malum yani neyin ne olduğu. hakemler yetmiyor galatasaraya bu yıl tek sıkıntı o. galatasaray gene aynı ama hakemler maç veremiyor galatasaraya eskisi gibi..

0|0
    0|0
  • Rakipleri. Onlar daha iyi oynamis ki gs den. Gs bu halde. Gerci cokda kotu degil. hatta hic degil. Cok iyi bir kadrosu var ve hala ligde yarisdalar sezon sonuna kadar da kopcagini sanmam. Avrupada da dewam ediyor.

0|0
    0|0
  • yönetim yuzde yuz hatalı hamza hoca bas bas bağırdı transfer diye yapmadılar sonra adamı gönderdiler,
    m. denizli gelirken en az 3 transfer sartı ile imza attı
    burdada yönetim suclu bir an önce gitmeli baskan

0|0
    0|0
  • Taraftar

0|0
    0|0
  • genel hepsi hatalı dilerim hep böyle kalır

0|0
    0|0
  • Yönetim

0|0
    0|0
  • Şerefsizler çekin elinizi Galatasaray'dan

1|0
    0|0
  • Dursun Özbek, o adamın bir an öcne defolup gitmesi lazım, Hamza hoca gibi adamı yediniz.

0|0
    0|0
  • en başta kongre üyeleri sonra dursun özbek-cüneyt ve hamza

0|0
    0|0
  • hamza ve futbolcular

0|0
    0|0
  • yönetim...

0|0
    0|0
  • Sen tabi Galatasaray'ı tutmasan bunlar olmaz 😊😊😊